притисни ентер »

Џенифер Анистон објави фотка со кучето, сите гледаат во нејзините нозе (ФОТО)

Џенифер Анистон објави фотка со кучето, сите гледаат во нејзините нозе (ФОТО)

Фановите не можеа да се воздржат, кога ги погледнаа нејзините нозе. Џенифер Анистон беше меѓу ретките ѕвезди кои немаа профил на Инстаграм , но откако го отвори, бројот на нејзините следбеници не престанува да расте. Со првата објава буквално ја блокираше оваа популарна социјална платформа , а оттогаш не престанува да воодушевува со своите симпатични

Џенифер Анистон објави фотографија со своето куче, но сите гледаа во нејзините нозе

Џенифер Анистон објави фотографија со своето куче, но сите гледаа во нејзините нозе

Ѕвездата на „Пријатели“ одлучи своите интернет-пријатели да ги запознае со кученцето Клајд, или како што го нарекува, „најдобриот пријател“. „Најдобриот пријател на жената. Денес го водам Клајд на работа”, напиша актерката под фотографијата од своето милениче. View this post on Instagram Girl’s best friend… bring Clyde to work day. A post shared by

Џенифер Анистон објави фотографија со своето куче, но сите гледаа во нејзините нозе

Џенифер Анистон објави фотографија со своето куче, но сите гледаа во нејзините нозе

Ѕвездата на „Пријатели“ одлучи своите интернет-пријатели да ги запознае со кученцето Клајд, или како што го нарекува, „најдобриот пријател“. „Најдобриот пријател на жената. Денес го водам Клајд на работа”, напиша актерката под фотографијата од своето милениче. View this post on Instagram Girl’s best friend… bring Clyde to work day. A post shared by

Џенифер Анистон објави фотографија со своето куче, но сите гледаа во нејзините нозе

Џенифер Анистон објави фотографија со своето куче, но сите гледаа во нејзините нозе

Ѕвездата на „Пријатели“ одлучи своите интернет-пријатели да ги запознае со кученцето Клајд, или како што го нарекува, „најдобриот пријател“. „Најдобриот пријател на жената. Денес го водам Клајд на работа”, напиша актерката под фотографијата од своето милениче. Џенифер е толку популарна на „Инстаграм“ што нејзината фотографија доби еден милион и пол

Џенифер Анистон објави фотографија со кучето, но сите гледаа во нејзините нозе ФОТО

Џенифер Анистон објави фотографија со кучето, но сите гледаа во нејзините нозе ФОТО

Џенифер е толку популарна на Инстаграм, што фотографијата за само половина час собрала милион и пол „лајкови“, а сега има повеќе 5 милиони „лајкови“. Холивудската миленичка Џенифер Анистон беше меѓу ретките ѕвезди кои немаат профил на Инстаграм, но откако го отвори, бројот на нејзините обожаватели не престанува да расте. Со првата објава ја блокираше

Џенифер Анистон објави фотографија со своето куче, но сите гледаа во нејзините нозе

Џенифер Анистон објави фотографија со своето куче, но сите гледаа во нејзините нозе

Ѕвездата на „Пријатели“ одлучи своите интернет-пријатели да ги запознае со кученцето Клајд, или како што го нарекува, „најдобриот пријател“. „Најдобриот пријател на жената. Денес го водам Клајд на работа”, напиша актерката под фотографијата од своето милениче. View this post on Instagram Girl’s best friend… bring Clyde to work day. A post shared by

Џенифер Анистон објави како го шета кучето , сите и ги коментираат нозете (ФОТО)

Џенифер Анистон објави како го шета кучето , сите и ги коментираат нозете (ФОТО)

Со првиот пост, таа буквално ја блокираше оваа популарна социјална платформа и од тогаш не престана да восхитува со своите симпатични постови. Овој пат, таа одлучи да ги запознае своите пријатели на Инстаграм со кученцето Клајд, или како што го нарекува „најдобриот пријател“. "Најдобриот пријател на секоја жена. Го водам Клајд денеска на работа ",