притисни ентер »

(Галерија) Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

(Галерија) Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

Пејачот Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова ја објавија првата фотографија од нивното трето дете. Двојката го држеше во тајност породувањето се до самиот крај. „Моето сонце“, кратко напишале Енрике и Ана, на фотографијата од бебето која ја споделија на „Инстаграм“. Енрике на својот профил објави фотографија на која ја држи ќерка

Енрике Иглесијас ја објави првата фотографија од новородената ќерка (фото)

Енрике Иглесијас ја објави првата фотографија од новородената ќерка (фото)

фото: ројтерс Пред неколку дена Енрике Иглесијас и Ана Курникова за првпат станаа родители, а тенисерката се породи во тајност. Овој познати пар доби ќерка, а името се уште не е познато. Енрике на својот „Инстаграм“ профил ги објави првите фотографии од бебето. Популарниот пејач во рацете ја држи ќерката, а со овој негов потег предизвика многубројни

(Фото) Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

(Фото) Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

Пејачот Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова ја објавија првата фотографија од нивното трето дете. Двојката го држеше во тајност породувањето се до самиот крај. „Моето сонце“, кратко напишале Енрике и Ана, на фотографијата од бебето која ја споделија на „Инстаграм“. Енрике на својот профил објави фотографија на која ја држи ќерка

ПРВИ ФОТОГРАФИИ: Ова е ќеркичката на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

ПРВИ ФОТОГРАФИИ: Ова е ќеркичката на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

ПРВИ ФОТОГРАФИИ: Ова е ќеркичката на Енрике Иглесијас и Ана Курникова Пред неколку дена, братот на Енрике Иглесијас, Хулио, ја откри веста дека Ана Курникова се породила со третото дете. По две недели приватност, парот ја потврди веста. Близнаците Луси и Николас добија сестричка, а среќните родители објавија фотографии од малечката ќеркичка веднаш

Бебето на Енрике Иглесијас и Ана Курникова направи “бум” на интернет (видео)

Бебето на Енрике Иглесијас и Ана Курникова направи “бум” на интернет (видео)

Познатиот музичар Енрике Иглесијас и неговата сопруга, тенисерката Ана Курникова неодамна добија ќерка. Јавноста не беше запознаена за новата бременост на Ана, а медиумите ја објавија среќната вест неколку дена по раѓањето на бебето. Пејачот на Инстаграм покажа како ја држи својата ќерка во раце веднаш по раѓањето. „Моето“, напишал тој, а честитки

ФОТО: Енрике Иглесијас објави прва фотографија со ќерката - честитки пристигнуваат од сите страни

ФОТО: Енрике Иглесијас објави прва фотографија со ќерката - честитки пристигнуваат од сите страни

Енрике Иглесијас и тенисерката Ана Курникова неодамна добија ќерка, а сега познатиот пејач објави прва фотографија со неа на Инстаграм. Пејачот покажа како ја држи својата ќерка во раце веднаш по раѓањето. „Мојот зрак сонце“, напишал тој, а честитките веднаш почнале да стигаат од сите страни. View this post on Instagram My Sunshine 01.30.2020 A post

(Фото) Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

(Фото) Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

Пејачот Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова ја објавија првата фотографија од нивното трето дете. Двојката го држеше во тајност породувањето се до самиот крај. „Моето сонце“, кратко напишале Енрике и Ана, на фотографијата од бебето која ја споделија на „Инстаграм“. Енрике на својот профил објави фотографија на која ја држи ќерка

Енрике Иглесијас и Ана Курникова добија ќеркичка: Парот објави први фотографии од своето трето дете (ФОТО)

Енрике Иглесијас и Ана Курникова добија ќеркичка: Парот објави први фотографии од своето трето дете (ФОТО)

Славниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова го добија своето трето дете. Станува збор за ќеркичка од која пејачот на својот Инстаграм профил објави фотографија како ја држи во раце, додека Ана на својот профил објави две фотографии, едната каде бебе и лежи на градите , додека Енрике и го бакнува челото, а другата каде позира

Енрике Иглесијас и Ана Курникова добија ќеркичка: Парот објави први фотографии од своето трето дете (ФОТО)

Енрике Иглесијас и Ана Курникова добија ќеркичка: Парот објави први фотографии од своето трето дете (ФОТО)

Славниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова го добија своето трето дете. Станува збор за ќеркичка од која пејачот на својот Инстаграм профил објави фотографија како ја држи во раце, додека Ана на својот профил објави две фотографии, едната каде бебе и лежи на градите , додека Енрике и го бакнува челото, а другата каде позира

Први фотографии од новородената ќерка на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Први фотографии од новородената ќерка на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Славниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова го добија своето трето дете. Станува збор за ќеркичка од која пејачот на својот Инстаграм профил објави фотографија како ја држи во раце, додека Ана на својот профил објави две фотографии, едната каде бебе и лежи на градите, додека Енрике и го бакнува челото, а другата каде позира

Прва фотографија со штотуку родената ќеркичка: „Моето сонце“ (ФОТО)

Прва фотографија со штотуку родената ќеркичка: „Моето сонце“ (ФОТО)

Популарниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова пред две недели го дочекаа третото дете, а за оваа бременост знаеја само најблиските членови на семејството. Судејќи по фотографијата, која пејачот на објави на својот инстаграм-профил, тој присуствувал на породувањето и ја зел во раце својата наследничка непосредно по нејзиното

Енрике Иглесијас објави први фотографии од новороденото бебенце

Енрике Иглесијас објави први фотографии од новороденото бебенце

Енрике Иглесијас и Ана Курникова се екстремно таинствени за нивниот личен живот. 44-годишниот пејач и 38-годишната поранешна тенисерка ги споделија првите фотографии од бебенцето и го објавија датумот на неговото раѓање. „Моето Сонце. 30.01.2020“ – напишаа и двајцата на Instagram. Најверојатно бебенцето е женско. View this post on Instagram My Sunshine

(ВИДЕО+ФОТО) ПОВЕЌЕ НЕ МОЖЕЛЕ ДА КРИЈАТ ДЕКА АНА СЕ ПОРОДИЛА:Енрике Иглесијас ја споделил првата фотографија од породилиштето!

(ВИДЕО+ФОТО) ПОВЕЌЕ НЕ МОЖЕЛЕ ДА КРИЈАТ ДЕКА АНА СЕ ПОРОДИЛА:Енрике Иглесијас ја споделил првата фотографија од породилиштето!

Енрике Иглесијас и Ана Курникова со фотографии од породилиштето го потврдиле раѓањето на третото дете… Целото семејство е пресреќно поради тоа… Пејачот Енрике Иглесијас и неговата придружничка Ана Курникова со фотографии на Инстаграм го потврдиле раѓањето на третото дете. Родена е на 30. јануари, а освен неа парот ги има и двегодишните близнаци, Луси

(ФОТО) Енрике Иглезијас и Ана Курникова добија ќерка и се пофалија на Инстаграм

(ФОТО) Енрике Иглезијас и Ана Курникова добија ќерка и се пофалија на Инстаграм

И двајцата родители имаат ист опис на фотографиите, на кои пишува „Моето сонце, 30 јануари 2020 година“. Двојката има уште две деца заедно, двегодишните близнаци Никола и Луси. Сè уште не е познато кое име му го дале на новороденчето. Енрике и Ана се заедно скоро две децении, но сè уште не застанале пред олтар.

Ана и Енрике го открија полот на новороденото бебе (ФОТО)

Ана и Енрике го открија полот на новороденото бебе (ФОТО)

Пред неколкудена брат му на Енрике, Хулио Јуниор, случајно или намерно, за едно радио откри дека веќе станал чичко и дека Енрике и Ана Курникова станале родители. На Инстаграм и Ана и Енрике објавија фотографии од штотуку роденото бебе, девојче, а според описот, се родила на 30 јануари 2020 година. Тие не ја објавиле веста во јавноста, за да може семејството

„МОЕТО СОНЦЕ“: Енрике и Ана ги покажаа првите фотографии од бебето

„МОЕТО СОНЦЕ“: Енрике и Ана ги покажаа првите фотографии од бебето

Енрике Иглесијас и Ана Курникова  неодамна му посакаа добредојде на нивното трето дете, а дури вечерва стана јасно кога точно беше родено бебето. 44-годишниот пејач и 38-годишната поранешна тенисерка ги споделија првите фотографии од бебенцето и го објавија датумот на неговото раѓање. „Моето Сонце. 30.01.2020“ – напишаа и двајцата на „Instagram“. 

„МОЕТО СОНЦЕ“: Енрике и Ана ги покажаа првите фотографии од бебето

„МОЕТО СОНЦЕ“: Енрике и Ана ги покажаа првите фотографии од бебето

Енрике Иглесијас и Ана Курникова  неодамна му посакаа добредојде на нивното трето дете, а дури вечерва стана јасно кога точно беше родено бебето. 44-годишниот пејач и 38-годишната поранешна тенисерка ги споделија првите фотографии од бебенцето и го објавија датумот на неговото раѓање. „Моето Сонце. 30.01.2020“ – напишаа и двајцата на „Instagram“. 

Енрике Иглезијас и Ана Курникова добија ќерка и се пофалија на Инстаграм (ФОТО)

Енрике Иглезијас и Ана Курникова добија ќерка и се пофалија на Инстаграм (ФОТО)

Откако почнаа да кружат гласини дека Ана е бремена, наскоро се појави веста дека се породила. Двојката конечно ги потврди гласините кога денеска ја објавија првата фотографија од нивната новородена ќерка. View this post on Instagram 01.30.2020 A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on Feb 13, 2020 at 10:42am PST Енрике на својот

Први фотки од ќеркичката на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Први фотки од ќеркичката на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Пред неколку дена, братот на Енрике, Хулио, ја откри веста дека Ана Курникова се породила со третото дете. Тие оставија неколку дена приватност за семејството, а сега објавија први фотки. Покрај близнаците Луси и Николас, Енрике и Ана добија девојче. Двајцата на Инстаграм објавија фотки од малечката ќеркичка направени веднаш по раѓањето. View this

Ана Курникова и Енрике Иглесијас го добија третото дете

Ана Курникова и Енрике Иглесијас го добија третото дете

Енрике Иглесијас и Ана Курникова го добиле третото дете, но јавноста за тоа дозна од трета страна. Бившата руска тенисерка во јануари беше снимена на брод во Мајами со труднички стомак и убавата вест сега ја потврди братот на Иглесијас. Иглесијас со двегодишните близнаци Николас и Луси (Фото: Инстаграм) „Неодамна повторно станав чичко. Мојот брат сега