притисни ентер »

Метју Пери и Кортни Кокс планираат повторно да ја снимаат серијата „Пријатели“

Метју Пери и Кортни Кокс планираат повторно да ја снимаат серијата „Пријатели“

Глумците Метју Пери и Кортни Кокс веќе подолг периот работат на повторно снимање на серијата „Пријатели“, пишуваат американските медиуми. Двајцата биле видени заедно на деловен ручек, а фотографија од нив двајца објавила и Кортни на нејзиниот „Инстаграм“ профил. Во јавноста е сè поизвесно дека глумците повторно ќе ја снимаат серијата. Веќе тоа го најави

Метју Пери и Кортни Кокс планираат повторно да ја снимаат серијата „Пријатели“

Метју Пери и Кортни Кокс планираат повторно да ја снимаат серијата „Пријатели“

Глумците Метју Пери и Кортни Кокс веќе подолг периот работат на повторно снимање на серијата „Пријатели“, пишуваат американските медиуми. Двајцата биле видени заедно на деловен ручек, а фотографија од нив двајца објавила и Кортни на нејзиниот „Инстаграм“ профил. Во јавноста е сè поизвесно дека глумците повторно ќе ја снимаат серијата. Веќе тоа го најави

,,Пријателките” повторно заедно – Рејчел доби награда од Моника и Фиби

,,Пријателките” повторно заедно – Рејчел доби награда од Моника и Фиби

Тоа беше совршена можност да ја прими наградата  од најдобрите пријатели на ТВ-екранот, Кортни Кокс и Лиза Кудроу. Во пресрет на церемонијата на доделување на наградите, славните девојки позираа заедно на црвениот тепих, а за оваа пригода, 50-годишната Анистон избра свилен фустан со црно-бел принт, од дизајнерот Џон Галиано. "Ние не сме единствените

Моника и Чендлер повторно заедно, фановите се чудат на изгледот на Метју Пери (ФОТО)

Моника и Чендлер повторно заедно, фановите се чудат на изгледот на Метју Пери (ФОТО)

„Погодете со кого бев на ручек денес ... Знам !!!! Дали би можела да бидам посреќна?“, напиша Кортни покрај фотографијата со колегата Метју Пери. „Вистински пријатели“, додаде таа во хаштагот. „Мети! Те сакам“, одговорија Џенифер Анистон , Рејчел од серијата, а одговориле и Фиби , Лиза Кудроу. „Среќно, со среќа“, напиша таа. Обожавателите тплку ги

(Фото) Моника и Чендлер повторно заедно

(Фото) Моника и Чендлер повторно заедно

Моника и Чендер од “Пријатели” повторно, се појавиле заедно на селфи кое го објавила Кортни Кокс на својот профил на Инстаграм. “Погодете со кој бев денес на ручек. Знам! Можам ли да бидам посреќна?”, напишала Кортни покрај фотографијата со колегата од серијата, Метју Пери. “Мети! Ве сакам”, се јавила Џенифер Анистон, која ја играше Рејчел во серијата,

(Фото) Моника и Чендлер повторно заедно

(Фото) Моника и Чендлер повторно заедно

Моника и Чендер од “Пријатели” повторно, се појавиле заедно на селфи кое го објавила Кортни Кокс на својот профил на Инстаграм. “Погодете со кој бев денес на ручек. Знам! Можам ли да бидам посреќна?”, напишала Кортни покрај фотографијата со колегата од серијата, Метју Пери. “Мети! Ве сакам”, се јавила Џенифер Анистон, која ја играше Рејчел во серијата,

Се сретнаа Моника и Чендлер!

Се сретнаа Моника и Чендлер!

Акерката Кортни Кокс, која повеќето ја запознаа благодарение на серијата „Пријатели“ вчера објави фотографија на својот Инстаграм профил, која успеа да собере преку дваипол милиони лајкови. Се работи за селфи со Метју Пери, односно Чендлер. „Погодете со кого ручав дене... ЗНАМ! Можам ли да бидам посреќна?“ напиша актерката. View this post on Instagram