притисни ентер »

Цеца нема да слави роденден:Таа денес полни 46 години, еве зошто овој пат нема да прави прослава

Цеца нема да слави роденден:Таа денес полни 46 години, еве зошто овој пат нема да прави прослава

Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска, 14 јуни, наполнила 46 години, но на изненадување на многумина оваа година ќе ги удостои само своите и најблиски пријатели, а за сето тоа е “виновна“ нејзината ќерка Анастасија. - Јас, во принцип секогаш го славам роденденот. Оваа година одлучив да не славам, бидеј, онака баш најдобро си поминавме на роденденот на Анастасија

Цеца Ражнатовиќ денес полни 46 години, но нема да слави роденден

Цеца Ражнатовиќ денес полни 46 години, но нема да слави роденден

Српската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ , денеска полни 46 години, а оваа година првпат нема да го прославува својот роденден. Таа за српските медиуми откри дека наместо голема забава, ќе прослави скромно со семејството и пријателите. Јас во принцип секогаш ги славам родендените. Годинава решив да не славам оти онака, баш добро си поминавме на роденденот