притисни ентер »

(Фото) Игор Џамбазов се вакцинираше со ваксајна, маде ин Чајна: „Илина, Илина… Илина Арсова, нешто чудно ми се случува?“

(Фото) Игор Џамбазов се вакцинираше со ваксајна, маде ин Чајна: „Илина, Илина… Илина Арсова, нешто чудно ми се случува?“

Вакцинација за секоја генерација; Вакцина за сите за безбедно и безгрижно да ви минат дните,  Не шегувај се – вакцинирај се; Со здравјето не играј играчки, вакцинирај се и не кажувај гачки; Што се фолираш, што не се вакцинираш; Кој не примил вакцина, затворен ќе седи дома цела зима… И вака можеме да редиме до бескрај. Не, не е реклама, ниту кампања,

Игор Џамбазов се вакцинираше со ваксајна, маде ин Чајна: „Илина, Илина… Илина Арсова, нешто чудно ми се случува?“ (ФОТО)

Игор Џамбазов се вакцинираше со ваксајна, маде ин Чајна: „Илина, Илина… Илина Арсова, нешто чудно ми се случува?“ (ФОТО)

Вакцинација за секоја генерација; Вакцина за сите за безбедно и безгрижно да ви минат дните,  Не шегувај се – вакцинирај се; Со здравјето не играј играчки, вакцинирај се и не кажувај гачки; Што се фолираш, што не се вакцинираш; Кој не примил вакцина, затворен ќе седи дома цела зима… И вака можеме да редиме до бескрај. Не, не е реклама, ниту кампања,

(Фото) Џамбазов: Oткaкo ja пpимив кинecкaтa вakцинa, нeштo чyднo ми ce cлyчyвa

(Фото) Џамбазов: Oткaкo ja пpимив кинecкaтa вakцинa, нeштo чyднo ми ce cлyчyвa

Актерот и шоумен Игор Џамбазов на својот инстаграм – профил постојано објавува фотографии од неговиот приватен живот, спомени од минатото, поздравува пријатели, поддржува и бодри свои соработници. Овој пат на инстаграм – профилот на Игор се најде една објава која го привлече вниманието на пошироката  јавност. Џамбазов со своите фанови сподели фотографија

ФОТО | Игор Џамбазов: Откако ја примив кинеската вакцина, нешто чудно ми се случува

ФОТО | Игор Џамбазов: Откако ја примив кинеската вакцина, нешто чудно ми се случува

ФОТО | Игор Џамбазов: Откако ја примив кинеската вакцина, нешто чудно ми се случува М.Р Пред 3 минути Фото: Instagram Актерот и шоумен Игор Џамбазов на својот инстаграм – профил постојано објавува фотографии од неговиот приватен живот, спомени од минатото, поздравува пријатели, поддржува и бодри свои соработници. Овој пат на инстаграм – профилот на

Игор Џамбазов открива што му се случило по примањето на кинеската вакцина (ФОТО)

Игор Џамбазов открива што му се случило по примањето на кинеската вакцина (ФОТО)

Игор Џамбазов со своите фанови сподели фотографија на која може да се забележи „голема промена“ во неговиот изглед. Откако ја примив кинеската ‘ваксајна’, нешто чудно ми се случува“, стои во описот на објавата. Уште еднаш во негов стил успеа да ги расположи своите фанови, а во оваа трансформација му помогна неговата партнерка Илина Арсова . View this

Игор Џамбазов: Нешто чудно ми се случува по примањето вакцина

Игор Џамбазов: Нешто чудно ми се случува по примањето вакцина

Актерот и шоумен Игор Џамбазов пред повеќе од еден месец ја прими втората доза од кинеската вакцина на „Синофрам“. Денес, се пошегува на својот инстаграм-профил на сметка на вакцината – позира со закосени очи. „Откако ја примив кинеската ваксајна, нешто чудно ми се случува“, напиша тој под фотографијата.   View this post on Instagram   … Continue reading

ФОТО: Игор Џамбазов во свој стил - „Откако ја примив кинеската вакцина нешто чудно ми се случува

ФОТО: Игор Џамбазов во свој стил - „Откако ја примив кинеската вакцина нешто чудно ми се случува

Актерот и шоумен Игор Џамбазов со секоја своја објава на социјалните мрежи умее да ги насмее фановите, па така беше и овој пат. Тој сподели фотографија на која се гледа дека неговата сакана Илина од позадина му ги закосува очите за да наликува на Кинез, па се поѓегува: „Откако ја примив кинеската ваксајна, нешто чудно ми се случува...“, напиша тој