притисни ентер »

Северина се пофали со фотографии од Малдивите, но сите коментираа за нејзиниот изглед- фановите загрижени(фото)

Северина се пофали со фотографии од Малдивите, но сите коментираа за нејзиниот изглед- фановите загрижени(фото)

Додека целиот регион води полемики околку бракот на Северина и Игор, тие двајцата уживаат на Малдивите. Од ова магичнотаа секојдневно објавува фотографии, а нејзините фанови забележаа дека таа изгледа премногу слааба. Таа на последната објава на Инстаграм позира во костим за капење и долга сукња со светен дезен, а до израз доагаат нејзините нозе и

Се исушила! Северина никогаш не била вака слаба, фановите загрижени (фото)

Се исушила! Северина никогаш не била вака слаба, фановите загрижени (фото)

Северина Којиќ своите фанови ги израдувала кога на својот Инстаграм објавила фотографии од Малдиви каде што таа со сопругот Игор и синот Александар биле на одмор. Меѓутоа многумина забележале дека пеачката изгубила на килажа. View this post on Instagram Beauty and the beach 😀💙💚 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina A post shared by

Се исушила! Северина никогаш не била вака слаба, фановите загрижени (фото)

Се исушила! Северина никогаш не била вака слаба, фановите загрижени (фото)

Северина Којиќ своите фанови ги израдувала кога на својот Инстаграм објавила фотографии од Малдиви каде што таа со сопругот Игор и синот Александар биле на одмор. Меѓутоа многумина забележале дека пеачката изгубила на килажа. View this post on Instagram Beauty and the beach 😀💙💚 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina A post shared by

Со висната кожа кај колената: „И Северина не е тоа што беше“ (фото)

Со висната кожа кај колената: „И Северина не е тоа што беше“ (фото)

Северина и Игор продолжуваат да уживаат во Малдивите, а во нивно друштво е синчето на пејачката, со која двојката ужива во привлечноста на тропскиот рај. На нејзиниот профил на Instagram, Северина објави серија фотографии од плажа каде таа позира како модел. Фотографиите  се одлични, но многу луѓе забележаа дека на пејачката и фалат килограми. ” Прекрасна