притисни ентер »

Трагедија -почина Плејбој зајачицата Ешли

Трагедија -почина Плејбој зајачицата Ешли

Ешли Масаро имаше значајна кариера како  Плејбој зајачица, таа била најдена онесвестена во нејзиниот дом, по што била пренесена во болница, каде за жал  докторите констатирале смрт. Се уште не е позната причината за смртта на 39-годишната Плејбој манекенка, која се занимаваше и со професионално борење. Жалиме за трагичната смрт на Ешло Масаро, објави

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Поранешната кечерка и манекенка Ешли Масаро почина десет дена пред својот 40. роденден. Американката била во нејзиниот дом кога ѝ се слошило. Веднаш била пренесена в болница, каде што и починала. Причините за смртта сè уште не се разјаснети, но полицијата соопшти дека нема траги од насилство. Масаро беше една од најголемите ѕвезди во американското

Позната „Плејбој“ девојка пронајдена мртва

Позната „Плејбој“ девојка пронајдена мртва

Позната „Плејбој“ девојка пронајдена мртва Поранешната американска Плејбој зајачица Ешли Масаро била најдена онесвестена во нејзиниот дом, по што била пренесена во болница, каде докторите констатирале смрт. За сега не се знае причината за смртта на 39-годишната Плејбој манекенка, која се занимаваше и со професионално борење. -Жалиме за трагичната смрт

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Поранешната кечерка и манекенка Ешли Масаро почина десет дена пред својот 40. роденден. Американката била во нејзиниот дом кога ѝ се слошило, по што била пренесена во болница, каде што и починала. Причините за смртта сè уште не се разјаснети, но полицијата соопшти дека нема траги од насилство. Масаро беше една од најголемите ѕвезди во американското

Тажна вест: Почина славната манекенка Ешли Масаро

Тажна вест: Почина славната манекенка Ешли Масаро

Поранешната кечерка и манекенка Ешли Масаро почина десет дена пред својот 40. роденден. Американката била во нејзиниот дом кога ѝ се слошило. Веднаш била пренесена в болница, каде што и починала. Причините за смртта сè уште не се разјаснети, но полицијата соопшти дека нема траги од насилство. Масаро беше една од најголемите ѕвезди во американското

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Поранешната кечерка и манекенка Ешли Масаро почина десет дена пред својот 40. роденден. Американката била во нејзиниот дом кога ѝ се слошило. Веднаш била пренесена в болница, каде што и починала. Причините за смртта сè уште не се разјаснети, но полицијата соопшти дека нема траги од насилство. Масаро беше една од најголемите ѕвезди во американското

Почина една од најдобрите и најубавите американски борачки (ФОТО)

Почина една од најдобрите и најубавите американски борачки (ФОТО)

Американската спортска јавност е во шок откако се дозна за смртта на Ешли Масаро. Таа беше ѕвезда на ВВЕ од 2005 до 2008 година и беше една од најпопуларните борачки во целиот свет. Масаро почина на само 39 години и тоа само кратко откако најави дека повторно се враќа во рингот. Засега не се соопштуваат детали од нејзината смрт, но шпекулациите велат

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Поранешната кечерка и манекенка Ешли Масаро почина десет дена пред својот 40. роденден. Американката била во нејзиниот дом кога ѝ се слошило, по што била пренесена во болница, каде што и починала. Причините за смртта сè уште не се разјаснети, но полицијата соопшти дека нема траги од насилство. Масаро беше една од најголемите ѕвезди во американското

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро на 39 години

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро на 39 години

Поранешната кечерка и манекенка Ешли Масаро почина десет дена пред својот 40. роденден. Американката била во нејзиниот дом кога ѝ се слошило. Веднаш била пренесена в болница, каде што и починала. Причините за смртта сè уште не се разјаснети, но полицијата соопшти дека нема траги од насилство. Масаро беше една од најголемите ѕвезди во американското

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Поранешната кечерка и манекенка Ешли Масаро почина десет дена пред својот 40. роденден. Американката била во нејзиниот дом кога ѝ се слошило. Веднаш била пренесена в болница, каде што и починала. Причините за смртта сè уште не се разјаснети, но полицијата соопшти дека нема траги од насилство. Масаро беше една од најголемите ѕвезди во американското