притисни ентер »

Познатата холивудска актерка го пофали медот на Атиџе и се пофали со подарокот кој го добила

Познатата холивудска актерка го пофали медот на Атиџе и се пофали со подарокот кој го добила

Холивудската актерка Џејми Ли Кертис на својот Инстаграм на кој ја следат преку два милиони луѓе од цел свет се пофали дека добила подарок од Атиџе. View this post on Instagram A surprise. A gift that keeps on giving. Direct from the source. @honeyland_medena_zemja honey. Hatidze left me a jar. I promise “half for me, half for them.” In this case who

На оваа холивудска ѕвезда Атиџе и подари тегла мед, а таа веднаш се пофали на својот Инстаграм (ФОТО)

На оваа холивудска ѕвезда Атиџе и подари тегла мед, а таа веднаш се пофали на својот Инстаграм (ФОТО)

Атиџе Муратова стана „преку ноќ“ поголема ѕвезда од холивудските… Или барем ра„рамо до рамо“ со нив, небаре им е долгогодишна другарка. Од гледање на кафе, преку дружење со нив до размена на подароци. Така, по Сара Џесика Паркер, уште една светска филмска ѕвезда се пофали на својата „блиска средба од меден вид“ со нашата харизматичана Атиџе. Имено, холивудската

Џејми Ли Кертис пресреќна: Добив тегла мед од Атиџе

Џејми Ли Кертис пресреќна: Добив тегла мед од Атиџе

Актерката Џејми Ли Кертис беше еден од најгласните поддржувачи на нашата „Медена земја“, без да ги штеди убавите зборови за Атиџе и за целиот тим кој го сними убедливо најуспешниот македонски филм. На Инстаграм, Кертис објави фотографија од препознатливиот мед на Атиџе, опушувајќи колку е пресреќна. View this post on Instagram A surprise. A gift that

Актерката Џејми Ли Кертис си доби подарок од Атиџе и тимот на „Медена земја“

Актерката Џејми Ли Кертис си доби подарок од Атиџе и тимот на „Медена земја“

Познатата актерка Џејми Ли Кертис синоќа се пофали на Instagram со подарокот што го добила од нашата Атиџе. Наводно, актерката добила тегла мед од македонската пчеларка и очигледно е презадоволна од подарокот. „Изненадување. Подарок што трае. Директно од изворот. Мед од тимот на ’Медена земја‘. Атиџе ми остави една тегла. Ветувам ’пола за мене, пола

Ли Кертис: „Атиџе ми остави тегла – ветив половина за мене, половина за нив“ (ФОТО)

Ли Кертис: „Атиџе ми остави тегла – ветив половина за мене, половина за нив“ (ФОТО)

Ли Кертис: „Атиџе ми остави тегла – ветив половина за мене, половина за нив“ (ФОТО) Холивудската актерка Џејми Ли Кертис на својот Инстаграм на кој ја следат преку два милиони луѓе од цел свет се пофали дека добила подарок од Атиџе. -Изненадување. Директно од изворот. Атиџе ми остави тегла. Ветив „Половина за мене, половина за нив“. Во случајот кои

Џејми Ли Кертис пресреќна: Добив тегла мед од Атиџе (ФОТО)

Џејми Ли Кертис пресреќна: Добив тегла мед од Атиџе (ФОТО)

Актерката Џејми Ли Кертис беше еден од најгласните поддржувачи на нашата „Медена земја“, без да ги штеди убавите зборови за Атиџе и за целиот тим кој го сними убедливо најуспешниот македонски филм. На Инстаграм, Кертис објави фотографија од препознатливиот мед на Атиџе, опушувајќи колку е пресреќна. „Изненадување. Подарок што трае. Директно од изворот

(ФОТО) Атиџе ми подари тегла: Џејми Ли Кертис се пофали пред два милиона луѓе

(ФОТО) Атиџе ми подари тегла: Џејми Ли Кертис се пофали пред два милиона луѓе

Холивудската актерка Џејми Ли Кертис на својот инстаграм-профил на кој ја следат преку два милиони луѓе од цел свет се пофали дека добила подарок од Атиџе. - Изненадување. Директно од изворот. Атиџе ми остави тегла. Ветив „Половина за мене, половина за нив“. Во случајот кои се тие „нив“? Најслаткиот подарок и најчистата приказна. Ако сѐ уште не сте