притисни ентер »

(ФОТО) Сораја објави фотографии од Париз и предизвика бура реакции кај фановите

(ФОТО) Сораја објави фотографии од Париз и предизвика бура реакции кај фановите

Старлетата Сораја Вучелиќ отпатува за Париз, каде ги посетува знаменитостите на овој преубав француски град. View this post on Instagram In the mood "where is my oscar " ..👑 A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Nov 8, 2019 at 2:19am PST Сораја го посети еден од најпознатите музеи во светот – Лувр и притоа објави неколку фотографии од ова место

(ФОТО) Сораја објави фотографии од Париз и предизвика бура реакции кај фановите

(ФОТО) Сораја објави фотографии од Париз и предизвика бура реакции кај фановите

Старлетата Сораја Вучелиќ отпатува за Париз, каде ги посетува знаменитостите на овој преубав француски град. View this post on Instagram In the mood "where is my oscar " ..👑 A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Nov 8, 2019 at 2:19am PST Сораја го посети еден од најпознатите музеи во светот – Лувр и притоа објави неколку фотографии од ова место

Сораја од глава до пети во леопард принт! Дали вака се оди во музеј?! (ФОТО)

Сораја од глава до пети во леопард принт! Дали вака се оди во музеј?! (ФОТО)

Едни ја пофалија, други ја искритикуваа... Познатата српска старлета Сораја Вучелиќ отпатува во Париз каде ги посетува знаменитостите на овој преубав град. Сораја го посетила и еден од најпознатите музеји на светот – Лувр, а се разбира, ја искористила приликата и направила неколку фотографии. View this post on Instagram 💫 A post shared by Sara (@sorajavucelic)

Северина ќе се шокира кога ќе дознае што за неа зборува Карлеуша

Северина ќе се шокира кога ќе дознае што за неа зборува Карлеуша

Јелена почна со споредба на пејачката Маја Беровиќ , која се сликала на истиот мост како Северина пред неколку месеци. "Дозволете ми да кажам само неколку зборови за Северина. Мислам дека во целина, што се однесува до модата, никој да не се лути. Јас ќе бидам сурово искрена, но Маја Беровиќ нема што да бара да се споредува со некој кој има многу повеќе

Мода: Носете црвено како Карлеуша (ФОТО)

Мода: Носете црвено како Карлеуша (ФОТО)

Едноставноста не е главна одлика за нејзините креации, но префинетоста секако дека е! Една од најатрактивните Србинки секако е Јелена Карлеуша. Со својот заносен изглед пејачката секојдневно привлекува внимание , а нејзините модни комбинациии често не оставаат без здив. Едноставноста не е главна одлика за нејзините креации, но префинетоста секако дека

Само Јелена Карлеуша знае како да носи црвено – Најдобрите модни комбинации на дивата

Само Јелена Карлеуша знае како да носи црвено – Најдобрите модни комбинации на дивата

Една од најатрактивните Србинки секако е Јелена Карлеуша. Со својот заносен изглед пејачката секојдневно привлекува внимание, а нејзините модни комбинациии често не оставаат без здив. Едноставноста не е главна одлика за нејзините креации, но префинетоста секако дека е! Доколку се осмелите па се решите да облечете целосно црвено, модна инспирација пронајдете

ФОТО: Сораја рече дека не ги зголемила градите, но никој не и поверува

ФОТО: Сораја рече дека не ги зголемила градите, но никој не и поверува

Откако овие денови Сораја повторно се најде во центарот на вниманието поради нејзините бујни гради овој пат се огласи и самата старлета која откри што навистина се случува со неа. Сораја за српските медиуми ја демантираше веста дека повторно ги зголемила градите, но сепак нејзините фанови не и поверуваа во ова, па таа мораше детално да ја опише последната