притисни ентер »

Идната мајка зрачи од среќа: Македонската актерка го покажа трудничкото стомаче (ФОТО)

Идната мајка зрачи од среќа: Македонската актерка го покажа трудничкото стомаче (ФОТО)

Идната мајка зрачи од среќа: Македонската актерка го покажа трудничкото стомаче (ФОТО) „Безусловна љубов“, напиша актерката Нина Деан под својата најнова фотографија на Инстаграм. Таа го покажа трудничкото стомаче на кое има нацртано срце. Без грам шминка, Нина зрачи со љубов и среќа. бебето треба да се роди во април годинава.

Штркот ќе пристигне напролет во нејзиниот дом: Актерката го покажа трудничкиот стомак (ФОТО)

Штркот ќе пристигне напролет во нејзиниот дом: Актерката го покажа трудничкиот стомак (ФОТО)

Актерката, кореографка и танчарка Нина Деан (29) ужива во бременоста. Таа и нејзиниот партнер Мартин својот прв наследник или наследничка го очекуваат напролет, а убавата трудница ги израдува свите следбеници на Инстаграм со фотографија од својот труднички стомак. „Безусловно“, кратко порача идната мајка во опсиот на споделената фотографија, на која

(Фото) Срце на стомакот: Нина Деан покажа дека е среќна трудница

(Фото) Срце на стомакот: Нина Деан покажа дека е среќна трудница

Актерката Нина Деан  на пролет ќе стане мајка. Таа и нејзиниот партнер Мартин го очеуваат нивното прво бебе, а Нина веќе и сподели на социјалните мрежи. Таа објави фотографија на која е сликана со срце на трудничкиот стомак и напиша „ Безусловно“- напиша Нина . “ Пресреќна сум. Никогаш не ми било вака и сигурна сум дека Мартин се појави за да го исцртаме

(Фото) Срце на стомакот: Нина Деан покажа дека е среќна трудница

(Фото) Срце на стомакот: Нина Деан покажа дека е среќна трудница

Актерката Нина Деан  на пролет ќе стане мајка. Таа и нејзиниот партнер Мартин го очеуваат нивното прво бебе, а Нина веќе и сподели на социјалните мрежи. Таа објави фотографија на која е сликана со срце на трудничкиот стомак и напиша „ Безусловно“- напиша Нина . “ Пресреќна сум. Никогаш не ми било вака и сигурна сум дека Мартин се појави за да го исцртаме

(ФОТО) Безусловна љубов: Актерката Нина Деан го покажа стомачето

(ФОТО) Безусловна љубов: Актерката Нина Деан го покажа стомачето

Безусловна љубов, напиша Нина Деан под фотографијата на која позира со голо стомаче, а која ја објави на „Инстаграм“. Познатата актерка во април годинава првпат ќе стане мајка и очигледно е и тоа како подготвена за новата животна улога. Татко на нејзиното дете е Мартин, нејзина љубов од детските денови. Немале никаков контакт цели 13 години, а сега