притисни ентер »

(ВИДЕО) Ѕвездата на серијата „Breaking bad“ има коронавирус: „Носете ги проклетите маски“

(ВИДЕО) Ѕвездата на серијата „Breaking bad“ има коронавирус: „Носете ги проклетите маски“

Ѕвездата на една од најпопуларните серии на денешницата, „Breaking Bad“, Брајан Кранстон открил дека е заразен со коронавирус и споделил дека донирал крвна плазма во видео објава што го објавил на својот профил на Инстаграм. Актерот ги повика своите придружници да „ги носат проклетите маски“ и да се придржуваат кон мерките за социјална дистанца. „Сакав

Славниот Волтер Вајт од серијата „Breaking Bad“ го победи корона вирусот, па сега сака да им помогне на другите

Славниот Волтер Вајт од серијата „Breaking Bad“ го победи корона вирусот, па сега сака да им помогне на другите

64-годишниот актер, кој стана познат по улогата како Волтер Вајт во серијалот „Breaking Bad“, откри дека неодамна бил болен во видеото што го снимил додека донирал крвна плазма. Актерот е снимен додека земаа крв и го споделија неговото искуство со 2,5 милиони следбеници, па тој им рече дека треба да го сфатат сериозно „Ковид-19“ и да се придржуваат

Брајан Кренстон оздравел од коронавирус и донирал плазма

Брајан Кренстон оздравел од коронавирус и донирал плазма

Ѕвездата од ТВ серијата „На лош пат“ (Breaking bad) , Брајан Кренстон им соопшти на своите обожаватели дека е излекуван од Ковид-19 по што дарувал крвна плазма. – Носете ги тие проклети маски!, порача глумецот притоа. Брајан потоа им објаснуваше на следачите како изгледа процесот на дарување плазма, и како гледал стари филмови додека траела таа постапка

Брајан Кренстон оздравел од коронавирус и донирал плазма

Брајан Кренстон оздравел од коронавирус и донирал плазма

Ѕвездата од ТВ серијата „На лош пат“ (Breaking bad), Брајан Кренстон им соопшти на своите обожаватели дека е излекуван од Ковид-19 по што дарувал крвна плазма. – Носете ги тие проклети маски!, порача глумецот притоа. Брајан потоа им објаснуваше на следачите како изгледа процесот на дарување плазма, и како гледал стари филмови додека траела таа постапка

Откако се избори со коронавирусот, ѕвездата на „Breaking bad“ со важна порака: „Носете ги проклетите маски“ (ВИДЕО)

Откако се избори со коронавирусот, ѕвездата на „Breaking bad“ со важна порака: „Носете ги проклетите маски“ (ВИДЕО)

Откако се избори со коронавирусот, ѕвездата на „Breaking bad“ со важна порака: „Носете ги проклетите маски“ (ВИДЕО) Ѕвездата на една од најпопуларните серии на денешницата „Breaking bad“, Брајан Кренстон во видео-објавата која ја сподели на неговиот Инстаграм профил откри дека бил заразен со коронавирус и истакна дека донирал крвна плазма. Актерот

Брајан Кренстон донираше плазма откако прележал Ковид-19

Брајан Кренстон донираше плазма откако прележал Ковид-19

Брајан Кренстон (64), ѕвездата на серијата „На лош пат“ откри дека бил заразен со коронавирус и дека потоа донирал плазма бидејќи содржи антитела. Аамериканскиот актер не откри кога бил заразен, но навести дека тоа се случило во раната фаза од пандемијата. Кажа дека имал благи симптоми, како главоболка и затегнатост во градите и го изгубил … Continue

Глумецот Брајан Кренстон донираше крвна плазма откако прележа корона

Глумецот Брајан Кренстон донираше крвна плазма откако прележа корона

Глумецот Брајан Кренстон, ѕвездата на серијата „На лош пат“ (Breaking Bad), донирал крвна плазма откако оздравел од коронавирусот. 64-годишниот актер не откри кога бил заразен, но навести дека тоа се случило во раната фаза од пандемијата. Откри дека имал благи симптоми, како главоболка и затегнатост во градите и го изгубил чувството за мирис и вкус

Познатиот Волтер Вајт од „Breaking Bad“ го победи коронавирусот, сега сака да помогне на другите (ВИДЕО)

Познатиот Волтер Вајт од „Breaking Bad“ го победи коронавирусот, сега сака да помогне на другите (ВИДЕО)

Американскиот актер, продуцент и режисер Брајан Кренстон (64) откри во четвртокот попладне дека имал коронавирус и веќе закрепнал, и сега донира крвна плазма, за неговите антитела да можат да се користат при пронаоѓање на вакцина против Ковид-19. 64-годишниот актер, кој стана познат по улогата како Волтер Вајт во серијата „Breaking Bad“, откри дека

Ѕвездата на Breaking Bad се излекувал од Ковид 19 и донираше плазма

Ѕвездата на Breaking Bad се излекувал од Ковид 19 и донираше плазма

Актерот Брајан Кранстон (64), ѕвезда на ТВ серијата Breaking Bad откри дека бил болен од Ковид-19, но дека успешно се опоравил. Тојво видео снимено пред Клиника за донирање на крв и плазма изјавил дека короната ј преболел пред извесно време. Тој се снимал самиот како дониа крвна плазма како би ги охрабрил и поттикнал неговите 2,5 милиони следбеници

Актерот Брајан Кренстон донираше плазма откако го прележал ковид-19

Актерот Брајан Кренстон донираше плазма откако го прележал ковид-19

Брајан Кренстон, ѕвездата на серијата „На лош пат“ ( Breaking Bad ), откри дека бил заразен со коронавирус и дека потоа донирал плазма бидејќи содржи антитела. Шеесет и четиригодишниот американски актер не откри кога бил заразен, но навести дека тоа се случило во раната фаза од пандемијата. Кажа дека имал благи симптоми, како главоболка и затегнатост