притисни ентер »

И Кортни Кокс во карантин: Еве што гледа за тоа време

И Кортни Кокс во карантин: Еве што гледа за тоа време

Актерката Кортни Кокс во изданието „Карантински минилози“ во шоуто на Џими Кимел, преку Јутјуб, откри како го мине времето во самоизолација. Кокс, која во „Пријатели“ ја глумеше Моника, своето време го поминува токму со оваа популарна серија. „Постојано ме прашуваат за серијата, но не се сеќавам многу, како да не сум била таму. Се сеќавам дека ги сакав

Кортни Кокс раскажа што прави во изолација и ги разочара фановите на ,,Пријатели” (ВИДЕО)

Кортни Кокс раскажа што прави во изолација и ги разочара фановите на ,,Пријатели” (ВИДЕО)

Таа пред презентерот Џими Кимел изјави дека има малку сеќавања на популарната серија во која една деценија ја играше Моника. „Луѓето ја сакаат оваа серија толку многу што решив маратонски да ги изгледам Пријатели… Тоа е навистина добро! Дури и не се сеќавам дека сум во серијата, имам толку лоша меморија.“, рече Кокс во видео разговорот. „Очигледно,