притисни ентер »

ФОТО: Лора Турунџиева објави фотографии, пристигнуваат честитки

ФОТО: Лора Турунџиева објави фотографии, пристигнуваат честитки

Ќерката на Сузана Турунџиева, Лора Турунџиева Наунов во март се оствари во улогата на мајка, кога заедно со својот сопруг Филип Наунов го добија нивниот син Јаков. Таа сега објави фотографија од крштевката на бебето, а честитките под фотографијата не престанаа да се нижат. Лора и Филип минатата година во август стапија во брак.

(ВИДЕО) Јаков е Светлоносец: Турунџиева му свири приспивна песна на внукот

(ВИДЕО) Јаков е Светлоносец: Турунџиева му свири приспивна песна на внукот

Сузана Турунџиева објави емотивно видео со внукот Јаков, како му свири приспивна песна на пијано. „ Малечко човече - голема љубов. Тој е мојата музика, мојот Универзум, мојот мир. Тој е Светлоносец. Фала ти животе“, рече водителката и писателка за внукот. Таа сподели фотографија и од нејзиниот зет Филип Наунов, како му свири гитара на својот син. „Фала

ФОТО: Радост во домот на Лора - ќерката на Сузана Турунџиева објави фотографии, пристигнуваат честитки

ФОТО: Радост во домот на Лора - ќерката на Сузана Турунџиева објави фотографии, пристигнуваат честитки

Ќерката на Сузана Турунџиева, Лора Турунџиева Наунов во март се оствари во улогата на мајка, кога заедно со својот сопруг Филип Наунов го добија нивниот син Јаков. Таа сега објави фотографија од крштевката на бебето, а честитките под фотографијата не престанаа да се нижат. Лора и Филип минатата година во август стапија во брак.

ФОТО: Радост во домот на Лора - ќерката на Сузана Турунџиева објави фотографии, притисгнуваат честитки

ФОТО: Радост во домот на Лора - ќерката на Сузана Турунџиева објави фотографии, притисгнуваат честитки

Ќерката на Сузана Турунџиева, Лора Турунџиева Наунов во март се оствари во улогата на мајка, кога заедно со својот сопруг Филип Наунов го добија нивниот син Јаков. Таа сега објави фотографија од крштевката на бебето, а честитките под фотографијата не престанаа да се нижат. Лора и Филип минатата година во август стапија во брак.

УБАВ ПОВОД ЗА СЛАВЕЊЕ: Лора Турунџиева сподели среќен момент од својот приватен живот!

УБАВ ПОВОД ЗА СЛАВЕЊЕ: Лора Турунџиева сподели среќен момент од својот приватен живот!

Ќерката на Сузана Турунџиева, Лора Турунџиева ја живее најубавата улога во својот живот, односно улогата на мајка. Имено, Лора и нејзиниот сопруг Филип во март станаа родители на нивното синче Јаков. Лора ретко објавува фотографии на социјалните мрежи од својот приватен живот. Деновиве Лора имаше убав повод за славење, односно кршетвката на синот.

Лора Турунџиева сподели среќен момент од својот приватен живот (фото)

Лора Турунџиева сподели среќен момент од својот приватен живот (фото)

фото: Принтскрин/инстаграм/лоратурунџиева Ќерката на Сузана Турунџиева, Лора Турунџиева ја живее најубавата улога во својот живот, односно улогата на мајка. Имено, Лора и нејзиниот сопруг Филип во март станаа родители на нивното синче Јаков. Лора ретко објавува фотографии на социјалните мрежи од својот приватен живот. Деновиве Лора имаше убав повод

Турунџиева го покажа внукот: „Дете на моето дете… фала ти, животе! “

Турунџиева го покажа внукот: „Дете на моето дете… фала ти, животе! “

Водителката Сузана Турунџиева, која за педесеттиот роденден го доби најубавиот подарок што може да ѝ го даде животот, внукот од ќерката Лора, сподели заедничка фотографија со малиот убавец, кој веќе има 3 месеци. „Дете на моето дете… Срце на моето срце… Душа на мојата душа… Љубов на мојата љубов .. и се така до бескрај… Фала ти животе“, напиша пресреќната

(ФОТО) Сузната Турунџиева: Дете на моето дете, срце на моето срце

(ФОТО) Сузната Турунџиева: Дете на моето дете, срце на моето срце

Водителката Сузана Турунџиева, која за педесеттиот роденден го доби најубавиот подарок што може да ѝ го даде животот, внукот од ќерката Лора, сподели заедничка фотографија со малиот убавец, кој веќе има 3 месеци. Дете на моето дете… Срце на моето срце… Душа на мојата душа… Љубов на мојата љубов .. и се така до бескрај… Фала ти животе, напиша секси-бабата

ТУРУНЏИЕВА ГО ПОКАЖА ВНУКОТ: Дете на моето дете, фала ти, животе!

ТУРУНЏИЕВА ГО ПОКАЖА ВНУКОТ: Дете на моето дете, фала ти, животе!

Водителката Сузана Турунџиева, која за педесеттиот роденден го доби најубавиот подарок што може да ѝ го даде животот, внукот од ќерката Лора, сподели заедничка фотографија со малиот убавец, кој веќе има 3 месеци. Дете на моето дете… Срце на моето срце… Душа на мојата душа… Љубов на мојата љубов .. и се така до бескрај… Фала ти животе , напиша секси-бабата

ТУРУНЏИЕВА ГО ПОКАЖА ВНУКОТ: Дете на моето дете, фала ти, животе!

ТУРУНЏИЕВА ГО ПОКАЖА ВНУКОТ: Дете на моето дете, фала ти, животе!

Водителката Сузана Турунџиева, која за педесеттиот роденден го доби најубавиот подарок што може да ѝ го даде животот, внукот од ќерката Лора, сподели заедничка фотографија со малиот убавец, кој веќе има 3 месеци. Дете на моето дете… Срце на моето срце… Душа на мојата душа… Љубов на мојата љубов .. и се така до бескрај… Фала ти животе , напиша секси-бабата