притисни ентер »

ГОРИ ИНСТАГРАМ: ЕДНА ОД НАЈЗГОДНИТЕ АКТЕРКИ СЕ СОБЛЕЧЕ ВО НОВА КАМПАЊА (фото)

ГОРИ ИНСТАГРАМ: ЕДНА ОД НАЈЗГОДНИТЕ АКТЕРКИ СЕ СОБЛЕЧЕ ВО НОВА КАМПАЊА (фото)

Актерката Оливија Вајлд сподели разголени фотографии од новата кампања каде позира топлес и само со рацете ги покри голите гради. Вајлд (37), која е девојка на пејачот Хари Стајлс (27), сподели неколку фотографии од новата кампања на која работеше на социјалните мрежи, а во една од нив е целосно гола. „Чистата убавина може да биде и валкана“, напиша

Оливија СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА за реклама, ГОЛИТЕ ГРАДИ ги покри со рацете (ФОТО)

Оливија СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА за реклама, ГОЛИТЕ ГРАДИ ги покри со рацете (ФОТО)

Актерката Оливија Вајлд сподели разголени фотографии од новата кампања каде позира топлес и само со рацете ги покри голите гради. Вајлд (37), која е девојка на пејачот Хари Стајлс (27), сподели неколку фотографии од новата кампања на која работеше на социјалните мрежи, а во една од нив е целосно гола. View this post on Instagram A post shared by MF