притисни ентер »

ВИДЕО: Шакира во бикини ги истакна своите атрибути

ВИДЕО: Шакира во бикини ги истакна своите атрибути

Колумбијката Шакира која има 42 години се пофали со својата фигура на социјалните мрежи. Пејачката облекла розево бикини со реси и ги истакна своите атрибути,а притоа  открила интересен детал. „Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав“ напишала таа. View this post on Instagram Check out the bathing suit I designed! Qué les parece este

Изгледа фантастично и во петтата деценија: Шакира го покажа своето тело во бикини кои самата ги дизајнирала!

Изгледа фантастично и во петтата деценија: Шакира го покажа своето тело во бикини кои самата ги дизајнирала!

Шакира која има 42 години се пофали со нејзината прекрасна фигура на социјалните мрежи. Пејачката облече бикини во розева боја со реси и ги истакна своите атрибути, а потоа откри интересен детаљ. Погледнете ги бикините кои самата го дизајнирав “, напиша таа на Instagram и ги воодушеви своите фанови. View this post on Instagram Check out the bathing

Фановите воодушевени од нејзиниот изглед: Шакира на 42 години во бикини (ВИДЕО)

Фановите воодушевени од нејзиниот изглед: Шакира на 42 години во бикини (ВИДЕО)

Фановите воодушевени од нејзиниот изглед: Шакира на 42 години во бикини (ВИДЕО) Колумбијката Шакира која има 42 години се пофали со својата фигура на социјалните мрежи. Пејачката облекла розево бикини со реси и ги истакна своите атрибути,а притоа открила интересен детаљ. „Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав“ напишала таа.

Фановите воодушевени од нејзиниот изглед: Шакира на 42 години во бикини (видео)

Фановите воодушевени од нејзиниот изглед: Шакира на 42 години во бикини (видео)

Колумбијката Шакира која има 42 години се пофали со својата фигура на социјалните мрежи. Пејачката облекла розево бикини со реси и ги истакна своите атрибути,а притоа  открила интересен детаљ. „Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав“ напишала таа. View this post on Instagram Check out the bathing suit I designed! Qué les parece este