ФОТО: Повторно провоцира - Дара Бубамара ги покажа џиновските гради под проѕирниот комбинезон

Познатата српска пејачка Дара Бубамара ова лето работи со полна пареа. Истовремено, Дара е активна на Инстаграм каде редовно постира провокативни фотографии. Овој пат пејачката позираше во проѕирен комбинезон, под кој се гледаа нејзините огромни гради. View this post on Instagram . Dress. @aston_atelier A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official)