притисни ентер »

Секси хокеарка: „Мојот задник е како Ферари“ (Фото)

Секси хокеарка: „Мојот задник е како Ферари“ (Фото)

Андреја е репрезентативка на Словенија во хокеј на трева, но јавноста многу повеќе ја запозна поради своите провокативни фотографии кои ги објавува на Инстаграм. Сексапилната Андреја за домашните медиуми објасни зошто на социјалните медиуми објавува фотки на кои во преден план е нејзината позадина. -Мислам дека тоа е логично. Мојот задник е како Ферари,

Фото: Секси хокејарка,„Мојот задник е како Ферари“

Фото: Секси хокејарка,„Мојот задник е како Ферари“

Андреја е репрезентативка на Словенија во хокеј на трева, но јавноста многу повеќе ја запозна поради своите провокативни фотографии кои ги објавува на Инстаграм. Сексапилната Андреја за домашните медиуми објасни зошто на социјалните медиуми објавува фотки на кои во преден план е нејзината позадина. -Мислам дека тоа е логично. Мојот задник е како Ферари,

Фото: Секси хокеарка,„Мојот задник е како Ферари“

Фото: Секси хокеарка,„Мојот задник е како Ферари“

Андреја е репрезентативка на Словенија во хокеј на трева, но јавноста многу повеќе ја запозна поради своите провокативни фотографии кои ги објавува на Инстаграм. Сексапилната Андреја за домашните медиуми објасни зошто на социјалните медиуми објавува фотки на кои во преден план е нејзината позадина. -Мислам дека тоа е логично. Мојот задник е како Ферари,

Словенечка хокеарка без срам: Мојот задник е како Ферари, затоа го покажувам на сите! (ФОТО)

Словенечка хокеарка без срам: Мојот задник е како Ферари, затоа го покажувам на сите! (ФОТО)

Андреја Рупитер е словенечка репрезентативка во хокеј на трева, која во моментов живее во Загрен и настапува за хрватскиот тим Зрињевац, а во јавноста повеќе е позната по објавувањето секси фотографии на социјалните мрежи отколку по спортските успеси. Таа најчесто се фотографира од позади, а причина за тоа е фактот што самата смета дека има ептен сексапилен

ФОТО: Словенечка репрезентативка во центарот на вниманието поради „жешките“ фотографии

ФОТО: Словенечка репрезентативка во центарот на вниманието поради „жешките“ фотографии

ФОТО: Словенечка репрезентативка во центарот на вниманието поради „жешките“ фотографии Словенечка репрезентативка во хокеј на трева, Андреја Ритупер, се најде во центарот на вниманието поради фотографиите на Инстаграм. Андреа често објавува фотографии на Инстаграм, а честопати се оние каде што може да се пофали со нејзините облини. Деновиве, таа објави