притисни ентер »

Карлеуша плачеше во шоуто, па се обрати до жирито на „Ѕвездите на Гранд“: Покажавте дека не ме сакате и не ме почитувате

Карлеуша плачеше во шоуто, па се обрати до жирито на „Ѕвездите на Гранд“: Покажавте дека не ме сакате и не ме почитувате

Фото насловна: Instagram/karleusastar - Дали Јелена плаче? - шокирано праша Марија Шерифовиќ Српската пејачка и поп дива Јелена Карлеуша плачеше во новото шоу „Ѕвездите на Гранд“, каде е една од 6-те членови на жирито. Тоа може да се заклучи од најавата на шоуто, Јелена се потресе и плачеше во моментот кога жирито не пушти еден од натпреварувачите

СИТЕ СЕ ШОКИРАНИ! ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША СЕ РАСПЛАКА ПРЕД КАМЕРИТЕ: Покажавте дека не ме сакате… (видео)

СИТЕ СЕ ШОКИРАНИ! ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША СЕ РАСПЛАКА ПРЕД КАМЕРИТЕ: Покажавте дека не ме сакате… (видео)

Српската пејачка и поп дива Јелена Карлеуша плачеше во новото шоу „Звезда Гранда“, каде е една од 6-те членови на жирито. Како што може да се заклучи од снимката на најавата на шоуто, Јелена се потресе и плачеше во моментот кога жирито не пушти еден од натпреварувачите. – Дали Јелена плаче? – шокирано праша Марија Шерифовиќ. – Никогаш не плачеше …

Јелена Карлеуша ронеше солзи во „Ѕвездите на Гранд“

Јелена Карлеуша ронеше солзи во „Ѕвездите на Гранд“

Јелена Карлеуша ронеше солзи во „Ѕвездите на Гранд“ Јелена Карлеуша се расплака во новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“. Според најавата за новата епизода која ќе се емитува во сабота, Јелена се расплака кога жирито не пушти да оди понатаму една нејзина кандидатка. „Дали тоа Јелена плаче?“, праша Марија Шерифовиќ. „Никогаш досега не заплака“, додаде

Јелена Карлеуша со солзи во очите на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“: „Вие мене не ме сакате и не ме почитувате!“

Јелена Карлеуша со солзи во очите на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“: „Вие мене не ме сакате и не ме почитувате!“

Јелена Карлеуша се расплака во новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“. Според најавата за новата епизода која ќе се емитува во сабота, Јелена се расплака кога жирито не пушти да оди понатаму една нејзина кандидатка. Дали тоа Јелена плаче?“, праша Марија Шерифовиќ. „Јелена плаче….јас тврдам дека на девојката која може да биде голема ѕвезда и ги исековте

Јелена Карлеуша ронеше солзи во „Ѕвездите на Гранд“: „Покажавте дека не ме сакате и не ме почитувате“ (видео)

Јелена Карлеуша ронеше солзи во „Ѕвездите на Гранд“: „Покажавте дека не ме сакате и не ме почитувате“ (видео)

фото: принтскрин/јутуб Јелена Карлеуша се расплака во новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“. Според најавата за новата епизода која ќе се емитува во сабота, Јелена се расплака кога жирито не пушти да оди понатаму една нејзина кандидатка. „Дали тоа Јелена плаче?“, праша Марија Шерифовиќ. „Никогаш досега не заплака“, додаде Вики Миљковиќ. „Јелена плаче…

Карлеуша пушти солзи во шоуто, па се обрати до жирито: Покажавте дека не ме сакате и не ме почитувате

Карлеуша пушти солзи во шоуто, па се обрати до жирито: Покажавте дека не ме сакате и не ме почитувате

ИЗВОР Скопје24 | јуни 10, 2021 Српската пејачка и поп дива Јелена Карлеуша плачеше во новото шоу „Звезда Гранда“, каде е една од 6-те членови на жирито. Како што може да се заклучи од снимката на најавата на шоуто, Јелена се потресе и плачеше во моментот кога жирито не пушти еден од натпреварувачите. – Дали Јелена плаче? – шокирано праша Марија Шерифовиќ