притисни ентер »

Ребиќ брутален пред камерата: Да ви е*ам мајката!

Ребиќ брутален пред камерата: Да ви е*ам мајката!

Хрватскиот фудбалер Анте Ребиќ во второто полувреме ја потврди победата на Милан против Рома од 2-1. Ребиќ откако го постигна голот тргна кон камерата и притоа жестоко пцуеше. „Да ви е*ам мајката во пи*ка, да ви е*ам“, беа пцовките кои ги испрати хрватскиот напаѓач. Прашање е кон кого беа насочени пцовките, а може да се претпостави дека станува збор

Ребиќ по голот против Рома ги пцуеше хејтерите на Милан (ВИДЕО)

Ребиќ по голот против Рома ги пцуеше хејтерите на Милан (ВИДЕО)

Милан беше во ужасна форма изминатиов период и одигра неколку натпревари под секое ниво против Специја, Црвена Звезда и Интер. Стигнаа многу критики кон „росонерите“, кои синоќа на „Олимпико“ покажаа дека нема така лесно да се предадат во борбата за врвот. Анте Ребиќ го постигна победничкиот гол за 1-2 против „волчицата“, а откако реализираше го стави

Пцовките на Ребиќ по голот против Рома 🎥

Пцовките на Ребиќ по голот против Рома 🎥

Хрватот Анте Ребиќ беше стрелец на вториот гол за Милан во победата на гости кај Рома. При прославата на тој гол Ребиќ беше „уловен“ како испраќа пцовки.Причина за неговото вакво однесување медиумите во Италија пишуваат дека се критиките кои Милан ги доби после неуспесите во Италија против Специја и Интер. За Ребиќ овој гол беше вкупно петти оваа сезона

Ребиќ кажа што мислеше пред камерата: Да ви е*ам мајката!

Ребиќ кажа што мислеше пред камерата: Да ви е*ам мајката!

Хрватскиот фудбалски интернационалец Анте Ребиќ беше стрелец на вториот гол за Милан во 58 минута го постигна победничкиот гола за својот тим на гостувањето кај Рома (1:2). Ребиќ откако го постигна голот тргна кон камерата и притоа испрати жестоио пцовки. -Да ви е*ам мајката во пи*ка, да ви е*ам“, беа пцовките кои ги испрати хрватскиот напаѓач. Прашање

ВИДЕО: Италија шокирана од „мрсните“ пцовки на Ребиќ во Рим

ВИДЕО: Италија шокирана од „мрсните“ пцовки на Ребиќ во Рим

Анте Ребиќ го постигна вториот погодок на Милан за потврда на победата на гостувањето кај Рома. Хрватскиот напаѓач беше „уловен“ од камерите како пцуе за време на славјето. Причина за ова однесување на голгетерот на „росонерите“ се шпекулира дека се критиките на сметка на тимот, кој беше отпишан од трката за титулата по неуспесите со Специја и Интер

Ребиќ ја „урна“ Рома, по што сочно ги опцу

Ребиќ ја „урна“ Рома, по што сочно ги опцу

Со голот на Анте Ребиќ, Милан стигна до трилер 2:1 победа на гостувањето кај Рома да ја прекине лошата серија од два порази во Серија А и да се доближи на четири поени од лидерот Интер. Во првото полувреме имаше речиси се – обид со петица на Златан Ибрахимовиќ, многу шанси на двете страни, стативи, за на крајот во 43. минута „росонерите“ да дојдат

Ребиќ ја „урна“ Рома, по што сочно ги опцу

Ребиќ ја „урна“ Рома, по што сочно ги опцу

Со голот на Анте Ребиќ, Милан стигна до трилер 2:1 победа на гостувањето кај Рома да ја прекине лошата серија од два порази во Серија А и да се доближи на четири поени од лидерот Интер. Во првото полувреме имаше речиси се – обид со петица на Златан Ибрахимовиќ, многу шанси на двете страни, стативи, за на крајот во 43. минута „росонерите“ да дојдат