притисни ентер »

Снимија „домашно видео“, раскинаа, а сега повторно заблескаа заедно и воодушевија милиони фанови (ФОТО)

Снимија „домашно видео“, раскинаа, а сега повторно заблескаа заедно и воодушевија милиони фанови (ФОТО)

Пејачката и седум години помладиот возач на Формула 1 биле во љубов од 2008. до 2015. година, а сега повторно се видени заедно... Пејачката Никол Шерзингер (41) сите ги изненадила кога во Лондон во „Royal Albert Hall“ на доделувањето на наградите „British Fashion Awards“ кој ги слави најдобрите таленти во модната индустрија се појави во друштво на

(ФОТО) Снимиле „домашно видео“, раскинале, а сега се повторно „фатени“ заедно…

(ФОТО) Снимиле „домашно видео“, раскинале, а сега се повторно „фатени“ заедно…

Пејачката и седум години помладиот возач на Формула 1 биле во љубов од 2008. до 2015. година. Многумина шокирале кога објавиле дека прекинуваат, а сега британските медиуми шушкаат дека парот одлучил да ги измазни односите и повторно да биде заедно… Пејачката Никол Шерзингер (41) сите ги изненадила кога во Лондон во Royal Albert Hall на доделувањето

Луис Хамилтон и Никол Шерцингер повторно заедно

Луис Хамилтон и Никол Шерцингер повторно заедно

Возачот на Формула 1 Луис Хамилтон и пејачката Никол Шерцингер, се повторно заедно, пишуваат светските медиуми. Двојката беа во врска во периодот од 2008 до 2015 година. Двајцата биле видени заедно во Лондон на синоќешното доделување на „Британските модни награди“, кои ги слават најдобрите таленти во модната индустрија. Британски „Дејли Мејл“ во февруари

Луис Хамилтон и Никол Шерцингер повторно заедно

Луис Хамилтон и Никол Шерцингер повторно заедно

Возачот на Формула 1 Луис Хамилтон и пејачката Никол Шерцингер се повторно заедно, пишуваат светските медиуми. Двојката беа во врска во периодот од 2008 до 2015 година. Двајцата биле видени заедно во Лондон на синоќешното доделување на „Британските модни награди“, кои ги слават најдобрите таленти во модната индустрија. Британски „Дејли мејл“ во февруари

Нов изглед: Никол Шерцингер ги изненади присутните на Модните Награди во Лондон

Нов изглед: Никол Шерцингер ги изненади присутните на Модните Награди во Лондон

Токму кога сите помисливме дека ги видовме сите познати дами како се охрабриле и ја скратиле косата во популарниот боб, Никол успеа да не изненади. Убавата пејачка оваа драстична промена ја прикажа на црвениот тепих по повод доделувањата на Модните Награди во Лондон, каде го „собра“ целото внимание на присутните со оваа трансформација, но и со заводливиот

Згодната Никол Шерцингер заедно со Pussycat Dolls после 10 години повторно на сцената (фото+видео)

Згодната Никол Шерцингер заедно со Pussycat Dolls после 10 години повторно на сцената (фото+видео)

Поминаа повеќе од 10 години од последниот настап на женската музичка сензација Pussycat Dolls. Единствено 41-годишната Никол Шерцингер успеа да направи успешна соло кариера. Сега, петте девојки се враќаат на музичката сцена, а за првпат одржаа мини концерт во британското ТВ шоу X-Factor. Никол која е член на жирито изјави дека ова е само почеток, а