притисни ентер »

Луксуз на секаде во дневната соба: ЦЕЦА СО РОДЕНДЕНСКО ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА ИДНАТА СНАА

Луксуз на секаде во дневната соба: ЦЕЦА СО РОДЕНДЕНСКО ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА ИДНАТА СНАА

Идната снаа на пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска наполни 23 години, а по тој повод свршеницата на Вељко Ражнатовиќ доби неочекувано изненадување. Имено во домот на Цеца Богдана Родиќ беше пријатно изненадена откако нејзината свекрва и приреди несекојдневно изненадување. Цеца ја изненади Богдана со роденденска торта, а целата дневна соба беше украсена

Луксуз на секаде во дневната соба: ЦЕЦА СО РОДЕНДЕНСКО ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА ИДНАТА СНАА

Луксуз на секаде во дневната соба: ЦЕЦА СО РОДЕНДЕНСКО ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА ИДНАТА СНАА

Идната снаа на пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска наполни 23 години, а по тој повод свршеницата на Вељко Ражнатовиќ доби неочекувано изненадување. Имено во домот на Цеца Богдана Родиќ беше пријатно изненадена откако нејзината свекрва и приреди несекојдневно изненадување. Цеца ја изненади Богдана со роденденска торта, а целата дневна соба беше украсена

ЦЕЦА И ПРИРЕДИЛА ИЗНЕНАДУВАЊЕ НА СНААТА: Се славело до сабајле,со песна и огномет!

ЦЕЦА И ПРИРЕДИЛА ИЗНЕНАДУВАЊЕ НА СНААТА: Се славело до сабајле,со песна и огномет!

Идната снаа на пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска наполни 23 години, а по тој повод свршеницата на Вељко Ражнатовиќ доби неочекувано изненадување. Имено во домот на Цеца Богдана Родиќ беше пријатно изненадена откако нејзината свекрва и приреди несекојдневно изненадување. Цеца ја изненади Богдана со роденденска торта, а целата дневна соба беше украсена

Луксуз насекаде во дневната соба: Цеца ја изненади идната снаа за роденден, а фановите воодушевени од нивниот однос во семејството

Луксуз насекаде во дневната соба: Цеца ја изненади идната снаа за роденден, а фановите воодушевени од нивниот однос во семејството

ИЗВОР Скопје24 | март 14, 2019 Идната снаа на пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска наполни 23 години, а по тој повод свршеницата на Вељко Ражнатовиќ доби неочекувано изненадување. Имено во домот на Цеца Богдана Родиќ беше пријатно изненадена откако нејзината свекрва и приреди несекојдневно изненадување. Цеца ја изненади Богдана со роденденска торта, а

Луксуз на секаде во дневната соба: Цеца ја изненади идната снаа за роденден, а фановите воодушевени од нивниот однос во семејството (ФОТО)

Луксуз на секаде во дневната соба: Цеца ја изненади идната снаа за роденден, а фановите воодушевени од нивниот однос во семејството (ФОТО)

Луксуз на секаде во дневната соба: Цеца ја изненади идната снаа за роденден, а фановите воодушевени од нивниот однос во семејството (ФОТО) Идната снаа на пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска наполни 23 години, а по тој повод свршеницата на Вељко Ражнатовиќ доби неочекувано изненадување. Имено во домот на Цеца Богдана Родиќ беше пријатно изненадена откако

Славење во вилата на Ражнатовиќ: Цеца и приреди изненадување на снаата Богдана (видео)

Славење во вилата на Ражнатовиќ: Цеца и приреди изненадување на снаата Богдана (видео)

фото:пинк.рс Српската фолк ѕвезда Цеца Ражнатовиќ се потруди на снаата Богдана да и приреди роденденска прослава во домот каде таа живее заедно со својот сакан, синот на Цеца, Вељко. Имено, во вилата на Дедиње се беше организирано во чест на роденденот на снаата. Торта со свеќи, блано, конфети…а роденденската песна се слуша во позадина. Насмеаната

(Видео) И ГО РАЗУБАВИЛА ДЕНОТ МАКСИМАЛНО: Цена ѝ приреди изненадувае на снаата!

(Видео) И ГО РАЗУБАВИЛА ДЕНОТ МАКСИМАЛНО: Цена ѝ приреди изненадувае на снаата!

Српската пејачка, Цеца Ражњатовиќ се потрудила да и го разубави денот на својата снаа, Богдана и да и приреди роденденско изненадување кое ќе го памети. Во нејзината вила во Дедиње, таа на Богдана и приредила изненадување – торта, роденденски прскалки, свеќички и песна во позадина, а сето тоа го сподели и на Инстаграм. Роденден на нашата Богдана, напишала

Цеца ја изненади идната снаа за роденден, а фановите воодушевени од нивниот однос во семејството

Цеца ја изненади идната снаа за роденден, а фановите воодушевени од нивниот однос во семејството

Идната снаа на пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска наполни 23 години, а по тој повод свршеницата на Вељко Ражнатовиќ доби неочекувано изненадување. Имено во домот на Цеца Богдана Родиќ беше пријатно изненадена откако нејзината свекрва и приреди несекојдневно изненадување. Цеца ја изненади Богдана со роденденска торта, а целата дневна соба беше украсена

ВИДЕО: Слави семејството Ражнатовиќ- Цеца и приреди изненадување на идната снаа Богдана

ВИДЕО: Слави семејството Ражнатовиќ- Цеца и приреди изненадување на идната снаа Богдана

Фолк дивата Цеца се потруди да и го разубави денот на својата снаа Богдана и да и приреди роденденско изненадување кое ќе го памети. Имено во нејзината вила во Дедиње на Богдана и приредила изненадување, со торта, роденденски прскалки, свеќички и песна во позадина, а сето тоа го сподели и на Инстаграм. „Роденден на нашата Богдана“ напиша Цеца, а се