притисни ентер »

Ана Николиќ во ново издание (ФОТО)

Ана Николиќ во ново издание (ФОТО)

Скоро во целост се вратила на тежината што ја имала пред бременоста. Пејачката Ана Николиќ пред две години ја роди ќерката Тара, а од породилиштето излезе со повеќе од 100 килограми, како што тогаш пренесуваа српските медиуми. Сепак, упорните тренинзи си го направиле своето и Ана сега пак е „онаа старата“. Скоро во целост се вратила на тежината што

Тантела и свила: Завидна става на Ана Николиќ (ФОТО)

Тантела и свила: Завидна става на Ана Николиќ (ФОТО)

Не можеме да бидеме рамнодушни на новите фотографии што поп-пејачката Ана Николиќ ги објави на својот инстаграм-профил. Не толку поради фактот што на нив изгледа одлично колку поради тоа што изгледа вака по долготрајната и макотрпна борба со вишокот килограми (српските медиуми пренесоа дека пред две години, кога ја роди ќеркичката Тара , Ана го напушти