притисни ентер »

Запленета дрога, приведена жителка на Куманово

Запленета дрога, приведена жителка на Куманово

Полициски службеници од СВР Куманово, ја лишиле од слобода С.Ј.(37) од Куманово, а при претрес во нејзиниот дом, извршен со судска наредба, биле пронајдени и одземени повеќе пакувања со кафеава прашкаста материја и едно пакување со бела прашкаста материја, соопшти МВР. Таа била приведена во полициска станица и по целосно документирање на случајот против

Кумановка дома чувала дрога, полицијата ја уапси

Кумановка дома чувала дрога, полицијата ја уапси

Кумановската полиција денеска го претресла домот на 37-годишна кумановка, каде пронашла кафеава и бела прашкаста материја, по што ја уапсила 37-годишната жителка на градот, соопшти МВР. „Денеска (04.05.2021), полициски службеници од СВР Куманово ја лишиле од слобода С.Ј.(37) од Куманово. При претрес во нејзиниот дом, извршен со судска наредба, биле

Запленета дрога, приведена жителка на Куманово

Запленета дрога, приведена жителка на Куманово

Полициски службеници од СВР Куманово денеска ја лишиле од слобода С.Ј.(37) од Куманово. При претрес во нејзиниот дом, извршен со судска наредба, биле пронајдени и одземени повеќе пакувања со кафеава прашкаста материја и едно пакување со бела прашкаста материја. Таа била приведена во полициска станица и по целосно документирање на случајот против неа

Запленета дрога, приведена жителка на Куманово

Запленета дрога, приведена жителка на Куманово

Лишена од слобода 37-годишна кумановка во чиј дом полицијата пронашла повеќе пакувања со кафена и бела прашкаста материја. Од Министерството за внатрешни работи информираат дека полициски службеници од СВР Куманово денеска ја лишиле од слобода 37-годишната С.Ј од Куманово, бидејќи при претрес во нејзиниот дом, извршен со судска наредба, биле пронајдени

Кумановка дома чувала дрога, полицијата ја уапси

Кумановка дома чувала дрога, полицијата ја уапси

Кумановската полиција денеска го претресла домот на 37-годишна кумановка, каде пронашла кафеава и бела прашкаста материја, по што ја уапсила 37-годишната жителка на градот, соопшти МВР. „Денеска (04.05.2021), полициски службеници од СВР Куманово ја лишиле од слобода С.Ј.(37) од Куманово. При претрес во нејзиниот дом, извршен со судска наредба, биле

Приведена 37 годишна жена од Куманово – при претрес во нејзиниот дома била пронајдена прашкаста материја

Приведена 37 годишна жена од Куманово – при претрес во нејзиниот дома била пронајдена прашкаста материја

Приведена 37 годишна жена од Куманово – при претрес во нејзиниот дома била пронајдена прашкаста материја Денеска(04.05.2021), полициски службеници од СВР Куманово ја лишиле од слобода С.Ј.(37) од Куманово. При претрес во нејзиниот дом, извршен со судска наредба, биле пронајдени и одземени повеќе пакувања со кафеава прашкаста материја и едно пакување

Кај 37 годишна Кумановка пронајдена дрога, МВР ја приведе

Кај 37 годишна Кумановка пронајдена дрога, МВР ја приведе

Денеска(04.05.2021), полициски службеници од СВР Куманово ја лишиле од слобода С.Ј.(37) од Куманово. При претрес во нејзиниот дом, извршен со судска наредба, биле пронајдени и одземени повеќе пакувања со кафеава прашкаста материја и едно пакување со бела прашкаста материја. Таа била приведена во полициска станица и по целосно документирање на случајот

Пpeтpec вo Куманово: Зaплeнeтa дpoгa, пpивeдeнa eднa житeлкa

Пpeтpec вo Куманово: Зaплeнeтa дpoгa, пpивeдeнa eднa житeлкa

Денеска(04.05.2021), полициски службеници од СВР Куманово ја лишиле од слобода С.Ј.(37) од Куманово. При претрес во нејзиниот дом, извршен со судска наредба, биле пронајдени и одземени повеќе пакувања со кафеава прашкаста материја и едно пакување со бела прашкаста материја. Таа била приведена во полициска станица и по целосно документирање на случајот