20
1 
glavobolkite-shto-gi-imaat-polnichkite-lugje

Црно бело

„Главоболките“ што ги имаат полничките луѓе

пред еден час - Црно бело

Излогот на слаткарницата ви предизвикува турбуленции во стомакот, а преслабите модели - блага нервоза. Во светот...

brala-moma-kapini-vo-izvedba-na-japonski-djipsi-bend

Репортер

“Брала мома капини” во изведба на јапонски џипси-бенд

пред 18 часа - Репортер

Несекојдневниот џипси-бенд од Јапонија „ Пирамидос“  креира необични звуци, а својата музичка иснпирација ја црпи...

rok-legendata-igi-pop-na-svojot-papagal-mu-otvoril-instagram-profil

Репортер

Рок легендата Иги Поп на својот папагал му отворил Инстаграм профил

пред 15 часа - Репортер

Ветеранот на рок сцената Иги Поп, своето време го минува со својот најдобар пријател, папагалот Биги. До која мера...

i-so-podignata-hauba-ne-mu-beshe-problem-da-vozi

Репортер

И со подигната хауба не му беше проблем да вози

пред 16 часа - Репортер

Невниманието на поедини возачи во сообраќајот претставува голем проблем на улиците. Без совест, непромисленост,...

devojche-so-13-matematichki-ravenki-i-chestitashe-rodenden-na-nejzinata-majka

Репортер

Девојче со 13 математички равенки и честиташе роденден на нејзината мајка

пред 3 дена - Репортер

Едно девојче одлучило на својата мајка да и честита роденден на најоригинален начин. Наместо да и напише обична...

1