20
1 2 3 4 5 6 7 
zagatka-koja-mora-da-ja-reshite-za-da-vlezete-vo-disko

Црно бело

Загатка која мора да ја решите за да влезете во диско

пред 19 часа - Црно бело

vrv-na-gluposta-sopstvenikot-si-ja-zakluchi-vratata-so-katanec

Мотика

Врв на глупоста: Сопственикот си ја заклучи вратата со катанец

пред 19 часа - Мотика

Сам го смислил начинот на заклучување, па ако може сега некој нека му влезе :).

dali-ste-glasni-vo-krevetot-eve-shto-mazhite-mislat-za-toa

Денешен

ДАЛИ СТЕ ГЛАСНИ ВО КРЕВЕТОТ? Еве што мажите мислат за тоа!

пред 19 часа - Денешен

Билко кој звук во текот на сексот е реакција на она што се дешава и на секого му е пријатно. Никој не сака тишина...

tatko-ludak-skoka-bandji-od-most-visok-60-metri-so-malata-kerkichka-vo-race

Мотика

Татко-лудак скока банџи од мост висок 60 метри, со малата ќеркичка во раце

пред 19 часа - Мотика

Идиотот од Малезија е сигурен во себе, но кој му дал право да го загрозува животот на малото девојче.

teorijata-na-tri-chovechki-vidovi

Мотика

Теоријата на „Три човечки видови“

пред 19 часа - Мотика

Стариот завет ја раскажува приказната во која минијатурниот Давид го поразил џинот Голијат. Користејќи само прачка...

bibliotekata-koja-se-naogja-vo-dve-drzhavi

Мотика

Библиотеката која се наоѓа во две држави

пред 19 часа - Мотика

„Хаскл слободната библиотека и сала за опера“ има две различни адреси. Американците велат дека библиотеката е лоцирана...

psiholoshki-efekti-koi-nè-pottiknuvaat-da-donesuvame-pogreshni-odluki

Мотика

Психолошки ефекти кои нè поттикнуваат да донесуваме погрешни одлуки

пред 19 часа - Мотика

Секоја наша одлука подложи на одредени последици. Понекогаш од преголема желба да ја донесеме вистинската одлука,...

tatko-i-sin-odgleduvaat-ovoshje-i-zelenchuk-8-metri-pod-povrshinata-na-sredozemnoto-more

Мотика

Татко и син одгледуваат овошје и зеленчук 8 метри под површината на Средоземното Море

пред 19 часа - Мотика

Ова е „Градината на Немо“, подводна фарма изградена од Ocean Reef Group. Проектот започнал како експеримент, бидејќи...

taa-ima-51-godina-i-e-najzgodnata-zemjodelka-vo-svetot

Мотика

Таа има 51 година и е најзгодната земјоделка во светот

пред 19 часа - Мотика

Џенифер Кинг или „Најсекси земјоделката во светот“, како што ја викаат, е доказ дека Мотика ве подмладува и ви...

dve-atraktivni-amerikanki-mezat-majonez-na-kosharkarski-natprevar

Мотика

Две атрактивни Американки мезат мајонез на кошаркарски натпревар

пред 20 часа - Мотика

Камерата сними необична случка на навивачките трибини на Детроит Пистонс.

ruska-manekenka-skoknala-od-shesti-sprat-dodeka-begala-od-biznismen-koj-sakal-da-ja-siluva

Вечер

Руска манекенка скокнала од шести спрат додека бегала од бизнисмен кој сакал да ја силува

пред 20 часа - Вечер

Екатерина Стетсијук (22), позната руска манекенка, скршила р'бет откако скокнала од шести спрат од хотел во Дубаи...

koncertna-promocija-na-pazi-kuche-prv-solo-album-na-vasko-atanasoski

Скопје Инфо

Концертна промоција на „Пази Куче”, прв соло албум на Васко Атанасоски

пред 20 часа - Скопје Инфо

На 23 и 24 март, со почеток во 20 часот, во Кинотека на Македонија ќе се одржи концертна и винил промоција на „Пази...

kup-kratki-vicovi-za-dolgo-smeenje

Мотика

Куп кратки вицови за долго смеење

пред 20 часа - Мотика

Видов како му го крадат автомобилот на комшијата, веднаш истрчав на улица и паркирав на слободното место! – –...

ne-im-bil-jasen-nashiot-naslov-pa-da-im-go-objasnime

Off.net.mk

Не им бил јасен нашиот наслов, па да им го објасниме

пред 21 часа - Off.net.mk

Пред некој дел во делот „набрзинка“ објавуваме слика од двајца луѓе. Едниот наш, другиот странец. Ставаме наслов...

paris-hilton-kako-sirena-snima-editorijal-vo-toples

Канал 5

Парис Хилтон како сирена, снима едиторијал во топлес

пред 21 часа - Канал 5

Сексапилната Парис на себе има само  блескави гаќички, а голите гради ги покрива со долгата руса коса. -На снимањето...

1 2 3 4 5 6 7