20
Хуманитарен работник ја обвини Џоли за лажирање документи

Хуманитарен работник ја обвини Џоли за лажирање документи

пред 12 месеци - +Инфо - Сцена

Моун Сарат, хуманитарен работник од Камбоџа, тврди дека холивудската актерка и режисерка Анџелина Џоли во документите за посвојување на нејзиниот син Мадокс користела невистинити информации.

Анџелина Џоли се најде во центарот на нов скандал

Анџелина Џоли се најде во центарот на нов скандал

пред 12 месеци - Точка - Сцена

Еден хуманитарен работник признал дека ги лажирал документите за посвојувањето на Медокс, синот на Анџелина Џоли од Камбоџа.

Хуманитарен работник ја издаде Анџелина Џоли  Реков дека Медокс е мој син

Хуманитарен работник ја издаде Анџелина Џоли: Реков дека Медокс е мој син

пред 12 месеци - Канал 5 - Сцена

Тој додаде дека на документите е наведено дека тој е татко на Медокс, само за да се забрза процесот за посвојување. Медкос е член на семејството Пит-Џоли од 2003 година.

Анџелина Џоли во голем скандал  Актерката ги лажирала документите за посвојувањето на најстариот син

Анџелина Џоли во голем скандал: Актерката ги лажирала документите за посвојувањето на најстариот син?

пред 12 месеци - Бркај работа - Сцена

Хуманитарниот работник Моунх Саратх (51) тврди дека славната холивудска актерка Анџелина Џоли во документите за посвојување на Медокс (15) од Камбоџа користела невистинити податоци.

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СРЕДЕ СКАНДАЛ  Актерката ги лажирала документите за посвојувањето на најстариот син

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СРЕДЕ СКАНДАЛ: Актерката ги лажирала документите за посвојувањето на најстариот син?

пред 12 месеци - Телеграф - Сцена

Хуманитарен работник призна дека ги лажирал податоците за посвојувањето на Медокс (15) од Камбоџа, најстариот син на Анџелина Џоли.

Ќе одговара пред законот  Анџелина Џоли посвоила едно од своите деца со фалсификувани документи

Ќе одговара пред законот: Анџелина Џоли посвоила едно од своите деца со фалсификувани документи

пред 12 месеци - Република - Сцена

Американската актерка Анџелина Џоли посвоила едно од своите деца – Мадокс од Камбоџа со фалсификувани документи. Таа го презеде...

Анџелина Џоли го посвоила првиот син со лажни документи

Анџелина Џоли го посвоила првиот син со лажни документи

пред 12 месеци - Локално - Сцена

Американската актерка Анџелина Џоли посвоила едно од своите деца – Мадокс од Камбоџа со фалсификувани документи. Таа го презеде...

Времеплов
x