20
Погледнете ги новите фотографии од Galaxy S8 во црна  сива и виолетова варијанта

Погледнете ги новите фотографии од Galaxy S8 во црна, сива и виолетова варијанта!

пред 12 месеци - GSM - Техно

Новиот твит на Evan Blass открива три нови варијанти од Galaxy S8 во различни бои и неговата цена во евра!. Трите варијанти се познати под имињата: Black Sky, Orchid Grey и Arctic Silver.

Откриени цените на Samsung Galaxy S8 во Европа

Откриени цените на Samsung Galaxy S8 во Европа

пред 12 месеци - Телефони - Техно

Најпознатиот ликстер Еван Блас на Твитер откри две нови протечени слики од Galaxy S8 и Galaxy S8 Plus кои наскоро ќе бидат и официјално промовирани на 29 март.

Погледнете ги нови фотографии од Galaxy S8 во црна  сива и виолетова варијанта

Погледнете ги нови фотографии од Galaxy S8 во црна, сива и виолетова варијанта!

пред 12 месеци - GSM - Техно

Новиот твит на Evan Blass открива три нови варијанти од Galaxy S8 во различни бои и неговата цена во евра!. Трите варијанти се познати под имињата: Black Sky, Orchid Grey и Arctic Silver.

Новиот Samsung Galaxy S8 ќе го има во три бои и ќе чини 799 евра

Новиот Samsung Galaxy S8 ќе го има во три бои и ќе чини 799 евра

пред 12 месеци - Кајгана - Техно

Љубителите на уредите на Samsung ширум светот имаа прилика да видат како ќе изгледа новиот Samsung Galaxy S8, откако „протекоа“ фотографии од моделот што на пазарот ќе се појави во три бои: црна, сива и сребрена.

Galaxy X е новото оружје на Samsung против Apple

Galaxy X е новото оружје на Samsung против Apple

пред 12 месеци - Телефони - Техно

Новите модели на iPhone и Galaxy S ќе го кршат копјето годинава, кои ќе донесат големи новитети во споредба со минатогодишните модели.

Колкава е разликата во големина меѓу Galaxy S8 и S8 Plus

Колкава е разликата во големина меѓу Galaxy S8 и S8 Plus?

пред 12 месеци - GSM - Техно

Постојано се појавуваат нови информации за карактеристиките и дизајнот на Galaxy S8 и неговата поголема варијанта. Сега може да ги додадеме и овие две слики во колекцијата, на кои се гледа разликата во нивната големина.

Слики  Концепт за изгледот на iPhone 8

Слики: Концепт за изгледот на iPhone 8

пред 12 месеци - GSM - Техно

Бидејќи 2017-та ја обележува десетгодишнината од постоењето на iPhone, заинтересираноста за дизајнот на новиот уред кој ќе го претстави Apple е уште поголема од обично.

Седум нови фотографии од Galaxy S8

Седум нови фотографии од Galaxy S8!

на 3.2017 - GSM - Техно

Се појавија нови фотографии од изгледот на најочекуваниот Android уред за годинава:. Пред неколку месеци, аналитичарот Ming-Chi Kuo изјави дека Galaxy S8 ќе доаѓа дури во 7 бои: златна, сребрена, сјајна црна, матирана црна, сина, виолетова и розева.

Времеплов
x