20
Добри вести за навивачите на Реал пред  Ел класико   Герет Бејл ќе биде подготвен за дербито

Добри вести за навивачите на Реал пред „Ел класико“, Герет Бејл ќе биде подготвен за дербито

пред 11 месеци - Весник - Спорт

Суперѕвездата на Реал Мадрид, Герет Бејл ги израдува фановите на актуелниот европски првак со неговото присуство на тренинг пред дуелот со Барселона во шпанското првентсво.

Добри вести за навивачите на Реал пред  Ел класико   Герет Бејл ќе биде подготвен за дербито

Добри вести за навивачите на Реал пред „Ел класико“, Герет Бејл ќе биде подготвен за дербито

пред 11 месеци - Република - Фудбал

Суперѕвездата на Реал Мадрид, Герет Бејл ги израдува фановите на актуелниот европски првак со неговото присуство на тренинг пред дуелот со Барселона во шпанското првентсво.

Герет Бејл се врати на тренинг  ќе игра на  Ел Класико

Герет Бејл се врати на тренинг, ќе игра на „Ел Класико“

пред 11 месеци - Екипа - Фудбал

Суперѕвездата на Реал Мадрид, Герет Бејл ги израдува фановите на актуелниот европски првак со неговото присуство на тренинг пред дуелот со Барселона во шпанското првентсво.

Може ли Јувентус да ја доживее судбината на Баерн

Може ли Јувентус да ја доживее судбината на Баерн?

пред 11 месеци - Sportmedia - Фудбал

Шпанските гиганти се на мета дека се фаворизирани од судиите Реал Мадрид е во полуфиналето од Лигата на шампионите, но нивната радост беше засенета поради судиските грешки, кои помогнаа актуелнито европски првак да продолжи со одбрана на тронот.

Чави прогнозираше точен резултат за големото  Ел Класико  дерби и додаде  Овој меч ќе ја одлучи титулата во Примера

Чави прогнозираше точен резултат за големото „Ел Класико“ дерби и додаде: Овој меч ќе ја одлучи титулата во Примера

пред 11 месеци - Дерби - Фудбал

Барселона оваа вечер ќе се обиде да изрежира втора епизода од незаборавната ноќ против ПСЖ и да анулира голема негатива во...

Времеплов
x