20
Адам Џонсон  Барем да ја силував девојката па да не ми е криво дека лежам шест години затвор

Адам Џонсон: Барем да ја силував девојката па да не ми е криво дека лежам шест години затвор

пред 12 месеци - Курир - Без катеторија

Во официјалното обвинение стои дека тогашниот фудбалер на Саутемптон спиел со навивачката на овој клуб, додека тој во едно...

Затворска казна од 6 години за познатиот фудбалер кој силувал навивачка

Затворска казна од 6 години за познатиот фудбалер кој силувал навивачка

пред 12 месеци - Прес 24 - Спорт

Поранешниот репрезентативец на Англија Адам Џонсон во моментов ја одлежува својата затворска казна од 6 години откако тој претходно беше осуден поради секс со малолетничка која имала само 15 години.

Адам Џонсон  Барем да ја силував девојката па да не ми е криво дека лежам шест години затвор

Адам Џонсон: Барем да ја силував девојката па да не ми е криво дека лежам шест години затвор

пред 12 месеци - Весник - Спорт

Некогашниот англиски репрезентативец Адам Џонсон ја одлежува првата од шесте предвидени години кои треба да ги помине во затвор.

Адам Џонсон  Барем да ја силував девојката па да не ми е криво дека лежам шест години затвор

Адам Џонсон: Барем да ја силував девојката па да не ми е криво дека лежам шест години затвор

пред 12 месеци - Република - Фудбал

Некогашниот англиски репрезентативец Адам Џонсон ја одлежува првата од шесте предвидени години кои треба да ги помине во затвор.

Адам Џонсон  Барем да ја силував девојката поради која шест години сум во затвор

Адам Џонсон: Барем да ја силував девојката поради која шест години сум во затвор

пред 12 месеци - Sportmedia - Фудбал

Играчот е осуден поради секс со малолетничка, но тој тврди дека никогаш не спиел со нејзе Некогашниот англиски репрезентативец Адам Џонсон ја одлежува првата од шесте предвидени години кои треба да ги помине во затвор.

Адам Џонсон  Барем да ја силував девојката па да не ми е криво

Адам Џонсон: Барем да ја силував девојката па да не ми е криво!

пред 12 месеци - Се за спорт - Забава

Поранешниот репрезентативец на Англија Адам Џонсон во моментов ја одлежува својата затворска казна од 6 години откако тој претходно беше осуден поради секс со малолетничка која имала само 15 години.

Времеплов
x