20
 Центар сака да дише  Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

„Центар сака да дише“: Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

пред 11 месеци - ТВ Нова - Македонија

Граѓаните на Центар продолжуваат да го искажуваат својот револт кон градоначалникот Андреј Жерновски. Тој иако вети дека...

Центарци бараат одговор од неодговорниот градоначалник Колку одобренија за градба си издал во мандатот

Центарци бараат одговор од неодговорниот градоначалник: Колку одобренија за градба си издал во мандатот?

пред 11 месеци - Весник - Македонија

Игнорантскиот и аогантен однос на градоначалникот на Центар Андреј Жерновски ги погодува жителите на Центар, кои имаа право да добијат одговори дури и од неодговорен градоначалник како него.

Центарци бараат одговор од неодговорниот градоначалник Колку одобренија за градба си издал во мандатот

Центарци бараат одговор од неодговорниот градоначалник: Колку одобренија за градба си издал во мандатот?

пред 11 месеци - Република - Скопје

Игнорантскиот и аогантен однос на градоначалникот на Центар Андреј Жерновски ги погодува жителите на Центар, кои имаа право да добијат одговори дури и од неодговорен градоначалник како него.

Реакција на написот на наводната оргнизација Центар сака да дише

Реакција на написот на наводната оргнизација „Центар сака да дише“

пред 11 месеци - Макфакс - Без катеторија

„ВМРО-ДПМНЕ преку фиктивни организации пласира лаги за градбите во Центар и Дебар Маало. Граѓаните треба да ја знаат вистината и да не наседнуваат на лажните здруженија на ВМРО ДПМНЕ и нивните лаги, се истакнува во соопштението на Општина Центар.

Реакција на Општина Центар ВМРО ДПМНЕ пласира лаги за градбите во Центар и во Дебар Маало

Реакција на Општина Центар: ВМРО-ДПМНЕ пласира лаги за градбите во Центар и во Дебар Маало

пред 11 месеци - +Инфо - Скопје

ВМРО-ДПМНЕ преку фиктивни организации пласира лаги за градбите во Центар и во Дебар Маало. Граѓаните треба да ја знаат виситната...

Општина Центар Реакција на написот на наводната оргнизација Центар сака да дише

Општина Центар: Реакција на написот на наводната оргнизација „Центар сака да дише“

пред 11 месеци - A1on - Македонија

„ВМРО-ДПМНЕ преку фиктивни организации пласира лаги за градбите во Центар и Дебар Маало. Граѓаните треба да ја знаат виситната и да не наседнуваат на лажните здруженија на ВМРО ДПМНЕ и нивните лаги.

 Центар сака да дише  Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

„Центар сака да дише“: Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

пред 11 месеци - Курир - Скопје

Како што пишува во статусот за само неколку месеци се издадени 10-тина одобренија за градби низ Дебар маало. Тие повикуваат дека дебармализацијата мора да запре, повикаа за стоп на дебармализацијата на градоначалникот на Центар.

Жерновски прозван Ветивте дека веќе нема да се гради а продолживте да го уништувате срцето на Центар

Жерновски прозван: Ветивте дека веќе нема да се гради, а продолживте да го уништувате срцето на Центар

пред 11 месеци - Весник - Македонија

– За само неколку месеци издадени 10-тина одобренија за градби низ Дебар маало. Ветивте дека повеќе нема да се гради, а продолживте да го уништувате срцето на Центар, пишуваат од граѓанската иницијативе Центар сака да дише на својот Фејсбук профил.

 Центар сака да дише  Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

„Центар сака да дише“: Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

пред 11 месеци - Денешен - Македонија

Граѓаните на Центар продолжуваат да го искажуваат својот револт кон градоначалникот Андреј Жерновски. Тој иако вети дека...

Жерновски прозван Ветивте дека веќе нема да се гради а продолживте да го уништувате срцето на Центар

Жерновски прозван: Ветивте дека веќе нема да се гради, а продолживте да го уништувате срцето на Центар

пред 11 месеци - Република - Скопје

– За само неколку месеци издадени 10-тина одобренија за градби низ Дебар маало. Ветивте дека повеќе нема да се гради, а продолживте да го уништувате срцето на Центар, пишуваат од граѓанската иницијативе Центар сака да дише на својот Фејсбук профил.

 Центар сака да дише  Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

„Центар сака да дише“: Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

пред 11 месеци - Вистина - Без катеторија

Граѓаните на Центар продолжуваат да го искажуваат својот револт кон градоначалникот Андреј Жерновски. Тој иако вети дека...

Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

Жерновски продолжува да го уништува срцето на Центар

пред 11 месеци - Пулс 24 - Македонија

Граѓаните на Центар продолжуваат да го искажуваат својот револт кон градоначалникот Андреј Жерновски. Тој иако вети дека...

Граѓаните до Жерновски: Дебармализацијата мора да запре!

пред 11 месеци - Нетпрес - Македонија

Градоначалникот на општина Центар, Андреј Жерновски, предизвикува голем револт кај граѓаните, поради неговото игнорирање на нивните континуирани барања за стопирање на градежна експанзија во населбата Дебар Маало.

Времеплов
x