20
Жизел му наби рогови на Том Брејди

Жизел му наби рогови на Том Брејди!

пред 11 месеци - Весник - Спорт

Светски познатиот супермодел, Жизел Бундшен, сопруга на квотербекот на Њу Орлеанс Том Брејди, изјави дека нејзиниот сопруг во текот на минатата сезона имал потрес на мозокот.

Жизел му наби рогови на Том Брејди

Жизел му наби рогови на Том Брејди!

пред 11 месеци - Вечер - Спорт

Светски познатиот супермодел, Жизел Бундшен, сопруга на квотербекот на Њу Орлеанс Том Брејди, изјави дека нејзиниот сопруг во текот на минатата сезона имал потрес на мозокот.

Времеплов
x