20
Директорот на Интер  Можев да и го донесам и Роналдо ама залудно   тимот е поделен на групи кои мислат сами на себе

Директорот на Интер: Можев да и го донесам и Роналдо ама залудно - тимот е поделен на групи кои мислат сами на себе

пред 11 месеци - Бркај работа - Фудбал

Првиот човек на Интер ја објаснува разликата во однос на Јувентус и зошто Интер не може да застане на нозе. Ниту 150.000.

 Можеме да го купиме Роналдо  но  екипата е поделена во кланови

„Можеме да го купиме Роналдо, но, екипата е поделена во кланови“

пред 11 месеци - Sportmedia - Фудбал

„Новите сопственици од Кина можат да си дозволат да го купат Роналдо и најдобрите играчи во светот, но, тоа не е изводливо.

Кенезите имаат пари да го купат Роналдо

Кенезите имаат пари да го купат Роналдо

пред 11 месеци - Sportmedia - Фудбал

„Нераѕурите“ во летниот преоден рок ќе се обиде да купи неколку екста засилувања Новите кинески сопственици на Интер, имаат финансиска моќ да го купат дури и Кристијано Роналдо од Реал Мадрид.

Времеплов
x