20
Обамејанг сака во Милан  Што да правам   росонерите  спијат

Обамејанг сака во Милан: Што да правам, „росонерите“ спијат

пред 7 месеци - Екипа - Фудбал

Пјер Емерик Обамејанг широко ја отвори вратата за враќање во Милан објавувајќи дека е сериозно заинтересиран за камбек во клубот каде ја почна кариерата.

Обамејанг  Јас сакам да се вратам во Милан  не знам што чекаат

Обамејанг: Јас сакам да се вратам во Милан, не знам што чекаат?

пред 7 месеци - Sportmedia - Фудбал

Пјер Емерик Обамејанг се уште може да замине во Милан, поточно да се врати, а за негов кам-бек на „Сан Сиро“ притискаат и навивачите на италијанскиот гигант.

Обамејанг ја пецна управата на Милан  Ако некој спие  како да се вратам

Обамејанг ја пецна управата на Милан: Ако некој спие, како да се вратам?

пред 7 месеци - 24 фудбал - Фудбал

Пјер Емерик Обамејанг ги прокоментира шпекулациите за можно враќање на Сан Сиро, напаѓачот обвинува дека управата на Милан...

 Бомба  на Обамејанг за клубот во кој се гледа себеси  Сакам да одам кај нив  но тие спијат

„Бомба“ на Обамејанг за клубот во кој се гледа себеси: Сакам да одам кај нив, но тие спијат!

пред 7 месеци - Дерби - Фудбал

Пјер Емерик Обамејанг по којзнае кој пат не одведе во нова насока за неговата фудбалска иднина, па ако германските медиуми...

Времеплов
x