20
ВМРО ДПМНЕ бара одговорност за инцидентот во Струмица каде беа ранети двајца малолетници

ВМРО ДПМНЕ бара одговорност за инцидентот во Струмица, каде беа ранети двајца малолетници

пред 7 месеци - Сител - Македонија

Embedded video for ВМРО ДПМНЕ бара одговорност за инцидентот во Струмица, каде беа ранети двајца малолетници

Началничката функција на партискиот послушник Пројковски поважна од животите на двајцата малолетници

Началничката функција на партискиот послушник Пројковски поважна од животите на двајцата малолетници

пред 7 месеци - Вистина - Без катеторија

Оливер Спасовски два дена го нема и се крие после скандалозното пукање врз две момчиња од страна на струмичката полиција.

Началничката функција на партискиот послушник Пројковски поважна од животите на двајцата малолетници

Началничката функција на партискиот послушник Пројковски поважна од животите на двајцата малолетници

пред 7 месеци - Курир - Без катеторија

Имено во инцидент во Струмица, полицаец применувајќи недсоодветна присила застрелал две момчиња, откако било пријавено дека...

ПОЛИЦИЈАТА НА СПАСОВСКИ НЕЗАКОНСКИ ПУКА НА ДЕЦА Кривична за обид за убиство

ПОЛИЦИЈАТА НА СПАСОВСКИ НЕЗАКОНСКИ ПУКА НА ДЕЦА: Кривична за обид за убиство

пред 7 месеци - Infomax - Македонија

Полицијата под водство на министерот Оливер Спасовски и незаконски поставениот началник на СВР Струмица Танчо Пројковски, спротивно на законот пука кон деца.

ВМРО ДПМНЕ Уште колку млади животи треба да бидат загрозени за Спасовски да понесе одговорност за хаосот што го креира

ВМРО-ДПМНЕ: Уште колку млади животи треба да бидат загрозени за Спасовски да понесе одговорност за хаосот што го креира?

пред 7 месеци - Infomax - Македонија

Уште колку млади животи треба да бидат загрозени за Оливер Спасовски да понесе одговорност за хаосот што го креира? Едно...

Началничката функција на партискиот послушник Пројковски поважна од животите на Даниел и Александар

Началничката функција на партискиот послушник Пројковски поважна од животите на Даниел и Александар

пред 7 месеци - Република - Македонија

Оливер Спасовски два дена го нема и се крие после скандалозното пукање врз две момчиња од страна на струмичката полиција.

Полицијата на Спасовски незаконски пука на деца кривична за обид за убиство

Полицијата на Спасовски незаконски пука на деца, кривична за обид за убиство

пред 7 месеци - Вистина - Без катеторија

Полицијата под водство на министерот Оливер Спасовски и незаконски поставениот началник на СВР Струмица Танчо Пројковски, спротивно на законот пука кон деца.

ВМРО ДПМНЕ Уште колку млади животи треба да бидат загрозени за Спасовски да понесе одговорност за хаосот што го креира

ВМРО-ДПМНЕ: Уште колку млади животи треба да бидат загрозени за Спасовски да понесе одговорност за хаосот што го креира?

пред 7 месеци - Вистина - Без катеторија

Уште колку млади животи треба да бидат загрозени за Оливер Спасовски да понесе одговорност за хаосот што го креира? Едно...

ВМРО ДПМНЕ Уште колку млади животи треба да бидат загрозени за Спасовски да понесе одговорност за хаосот што го креира

ВМРО-ДПМНЕ: Уште колку млади животи треба да бидат загрозени за Спасовски да понесе одговорност за хаосот што го креира?

пред 7 месеци - Курир - Македонија

Од партијата велат дека Оливер Спасовски пред медиумите на СДС/Сорос правел спектакуларни прес конференции за неиспрано возило,...

Полицијата на Спасовски незаконски пука на деца кривична за обид за убиство

Полицијата на Спасовски незаконски пука на деца, кривична за обид за убиство

пред 7 месеци - Курир - Македонија

Полицијата под водство на министерот Оливер Спасовски и незаконски поставениот началник на СВР Струмица Танчо Пројковски, спротивно на законот пука кон деца.

ВМРО ДПМНЕ Спасовски и СДСМ не може да избегаат од одговорноста за ранетите момчиња во Струмица

ВМРО-ДПМНЕ: Спасовски и СДСМ не може да избегаат од одговорноста за ранетите момчиња во Струмица

пред 7 месеци - A1on - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ реагира на соопштението на министерството за внатрешни работи. „Уште колку млади животи треба да бидат загрозени...

Полицијата на Спасовски незаконски пука на деца

Полицијата на Спасовски незаконски пука на деца

пред 7 месеци - Курир - Македонија

Полицијата под водство на министерот Оливер Спасовски и незаконски поставениот началник на СВР Струмица Танчо Пројковски, спротивно на законот пука кон деца.

Уште колку млади животи треба да бидат загрозени за Спасовски да понесе одговорност за хаосот што го креира

Уште колку млади животи треба да бидат загрозени за Спасовски да понесе одговорност за хаосот што го креира?

пред 7 месеци - Пулс 24 - Македонија

Уште колку млади животи треба да бидат загрозени за Оливер Спасовски да понесе одговорност за хаосот што го креира? Едно...

Ѓорѓиевски Спасовски правеше спектакл од неиспран автомобил а сега се крие и молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

Ѓорѓиевски: Спасовски правеше спектакл од неиспран автомобил, а сега се крие и молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

пред 7 месеци - ТВ Нова - Македонија

Ова е местото каде што Оливер Спасовски го направи најсрамниот прес во историјата на македонската полиција. Викаше десетици...

ВМРО-ДПМНЕ: Струмичката полиција пукаше во две момчиња, тоа е хаос и беззаконие!

пред 7 месеци - Нетпрес - Македонија

Уште колку млади животи треба да бидат загрозени за Оливер Спасовски да понесе одговорност за хаосот што го креира? Едно...

МИРЕН ПРОТЕСТ ПРЕД МВР ПРОТИВ ПОЛИЦИСКАТА БРУТАЛНОСТ Младите бараат одговорност од Спасовски и санкции за полицаецот

МИРЕН ПРОТЕСТ ПРЕД МВР, ПРОТИВ ПОЛИЦИСКАТА БРУТАЛНОСТ: Младите бараат одговорност од Спасовски и санкции за полицаецот

пред 7 месеци - Infomax - Македонија

Поголема група млади лица синоќа одржаа мирен протест пред Министерството за внатрешни работи по повод вчерашниот инцидент во Струмица каде што полициски службеник рани две малолетни лица.

Ѓорѓиевски Спасовски да не се крие и да не молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

Ѓорѓиевски: Спасовски да не се крие и да не молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

пред 7 месеци - Весник - Македонија

Ова е местото каде што Оливер Спасовски го направи најсрамниот прес во историјата на македонската полиција. Викаше десетици...

Ѓорѓиевски Спасовски да не се крие и да не молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

Ѓорѓиевски: Спасовски да не се крие и да не молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

пред 7 месеци - Република - Македонија

Ова е местото каде што Оливер Спасовски го направи најсрамниот прес во историјата на македонската полиција. Викаше десетици...

Ѓорѓиевски Спасовски правеше спектакл од неиспран автомобил а сега се крие и молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

Ѓорѓиевски: Спасовски правеше спектакл од неиспран автомобил, а сега се крие и молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

пред 7 месеци - Прес 24 - Македонија

Ова е местото каде што Оливер Спасовски го направи најсрамниот прес во историјата на македонската полиција. Викаше десетици...

ЃОРЃИЕВСКИ Зошто Оливер Спасовски се крие и молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

ЃОРЃИЕВСКИ: Зошто Оливер Спасовски се крие и молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

пред 7 месеци - Infomax - Македонија

Ова е местото каде што Оливер Спасовски го направи најсрамниот прес во историјата на македонската полиција. Викаше десетици...

ВМРО ДПМНЕ бара од Спасовски да го смени началникот на СВР Струмица

ВМРО-ДПМНЕ бара од Спасовски да го смени началникот на СВР Струмица

пред 7 месеци - +Инфо - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ денеска ги обвини министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски дека два дена молчи за инцидентот во Струмица, во кој полицаец застрела и рани двајца малолетници, „наместо да соопшти детали и да искаже жалење“.

Ѓорѓиевски Спасовски и МВР два дена молчат за пукањето врз две малолетни деца во Струмица

Ѓорѓиевски: Спасовски и МВР два дена молчат за пукањето врз две малолетни деца во Струмица

пред 7 месеци - A1on - Македонија

Орце Ѓорѓиевски од ВМРО-ДПМНЕ денеска во изјава за медиумите дадена пред министерството за внатрешни работи кажа дека тоа...

Ѓорѓиевски Спасовски правеше спектакл од неиспран автомобил а сега се крие и молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

Ѓорѓиевски: Спасовски правеше спектакл од неиспран автомобил, а сега се крие и молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

пред 7 месеци - Курир - Македонија

-16 годишно момче уште се бори за живот на Клиниката за анестезија, реанимација и интензивно лекување, а Оливер Спасовски...

Ранети две деца а Спасовски и Заев го штитат началникот на СВР Струмица Танчо Пројковски чиј син е бодигард на Заев

Ранети две деца, а Спасовски и Заев го штитат началникот на СВР Струмица Танчо Пројковски чиј син е бодигард на Заев

пред 7 месеци - Курир - Македонија

Од она што веќе е познато полицаецот пукал кон две деца на возраст од 16 и 17 години. Едното момче е погодено во градниот кош и се наоѓа на КАРИЛ, а другото во нога и во струмичката болница му бил извршен оперативен зафат.

Ранети две деца а Спасовски и Заев го штитат началникот на СВР Струмица Танчо Пројковски чиј син е бодигард на Заев

Ранети две деца, а Спасовски и Заев го штитат началникот на СВР Струмица Танчо Пројковски чиј син е бодигард на Заев

пред 7 месеци - Вистина - Без катеторија

Полициски службеник со службениот пиштол пукаше и повреди двајца малолетници во Струмица, а министерот Оливер Спасовски го штити началникот на СВР Струмица Танчо Пројковски и не бара никаква одговорност.

Ѓорѓиевски Спасовски правеше спектакл од неиспран автомобил а сега се крие и молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

Ѓорѓиевски: Спасовски правеше спектакл од неиспран автомобил, а сега се крие и молчи за случајот со застреланите деца во Струмица

пред 7 месеци - Вистина - Без катеторија

Ова е местото каде што Оливер Спасовски го направи најсрамниот прес во историјата на македонската полиција. Викаше десетици...

Ранети две деца а Спасовски и Заев го штитат началникот на СВР Струмица

Ранети две деца, а Спасовски и Заев го штитат началникот на СВР Струмица

пред 7 месеци - Пулс 24 - Македонија

Полициски службеник со службениот пиштол пукаше и повреди двајца малолетници во Струмица, а министерот Оливер Спасовски го штити началникот на СВР Струмица Танчо Пројковски и не бара никаква одговорност.

Ѓорѓиевски Спасовски и МВР два дена молчат за пукањето врз две малолетни деца во Струмица

Ѓорѓиевски: Спасовски и МВР два дена молчат за пукањето врз две малолетни деца во Струмица

пред 7 месеци - Локално - Македонија

Орце Ѓорѓиевски од ВМРО-ДПМНЕ денеска во изјава за медиумите дадена пред министерството за внатрешни работи кажа дека тоа...

ВМРО ДПМНЕ бара од Спасовски да го смени началникот на СВР Струмица

ВМРО-ДПМНЕ бара од Спасовски да го смени началникот на СВР Струмица

пред 7 месеци - Либертас - Македонија

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ денеска ги обвини министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски дека два дена молчи за инцидентот во Струмица, во кој полицаец застрела и рани двајца малолетници, „наместо да соопшти детали и да искаже жалење“.

Ѓорѓиевски: Момче се бори за живот, а Спасовски се крие и молчи!

пред 7 месеци - Нетпрес - Македонија

Ова е местото каде што Оливер Спасовски го направи најсрамниот прес во историјата на македонската полиција. Викаше десетици...

Времеплов
x