20
Мбапе купен па позајмен

Мбапе купен па позајмен

пред 7 месеци - Весник - Спорт

Ситуацијата околу иднината на Мбапе со големо внимание ја следат и раководните лица на францускиот гигант ПСЖ Актуелниот...

Мбапе купен па позајмен

Мбапе купен па позајмен

пред 7 месеци - Вечер - Спорт

Ситуацијата околу иднината на Мбапе со големо внимание ја следат и раководните лица на францускиот гигант ПСЖ Актуелниот...

ПСЖ не запира  тргна во офанзива по уште еден  кнез  од Монако

ПСЖ не запира, тргна во офанзива по уште еден „кнез“ од Монако

пред 7 месеци - Екипа - Фудбал

Пари сен Жермен лани беше шокиран од Монако во трката за титулата во Франција, но „кнезовите“ со тоа само ги налутија арапските газди на „светците“, кои се решени летово да пазарат од директниот ривал за титулата.

ПСЖ брка уште еден играч на Монако

ПСЖ брка уште еден играч на Монако

пред 7 месеци - Дерби - Фудбал

Пари Сен Жермен и понатаму не застанува, па во овој преоден рок максимално да го искористи и да направи што посилен тим за актуелнава кампања.

Времеплов
x