20
Детали од третата понуда на Барса за Кутињо еве зошто Ливерпул веднаш ја одби

Детали од третата понуда на Барса за Кутињо, еве зошто Ливерпул веднаш ја одби

пред 6 месеци - 24 фудбал - Фудбал

Мирор открива детали од последниот предлог на Барселона за Филипе Кутињо вреден 125 милиони евра, понуда која беше експресно...

Ни 125 милиони евра не се доволни Ливерпул ја одби и третата понуда на Барса

Ни 125 милиони евра не се доволни, Ливерпул ја одби и третата понуда на Барса!

пред 6 месеци - Актуелно24 - Спорт

Медиумите од Шпанија и Англија пренесуваат дека „Црвените“ експресно го одбиле новиот предлог на Барселона за услугите на Филипе Кутињо вреден 125 милиони евра.

Барса сега нуди 125 милиони евра за Кутињо

Барса сега нуди 125 милиони евра за Кутињо

пред 6 месеци - Sportmedia - Фудбал

Ливерпул ја одби и третата понуда на Барселона за потписот на Бразилецот Филип Кутињо, понуда вредна 125 милиони евра Минатата недела „Црвените“ прво одбија понуда од 100 милиони евра за 25-годишниот Кутињо, кој потоа побара трансфер од тимот.

Има ли цена за Кутињо  Ливерпул одби 125 милиони евра

Има ли цена за Кутињо – Ливерпул одби 125 милиони евра

пред 6 месеци - Канал 5 - Фудбал

Тимот на Барселона се обидува да го донесе во нивните редови Кутињо како замена за Нејмар , кој замина во ПСЖ за фантастични 222 милиони евра .

Ни 125 милиони евра не се доволни Ливерпул ја одби и третата понуда на Барса

Ни 125 милиони евра не се доволни, Ливерпул ја одби и третата понуда на Барса!

пред 6 месеци - 24 фудбал - Фудбал

Медиумите од Шпанија и Англија пренесуваат дека „Црвените“ експресно го одбиле новиот предлог на Барселона за услугите на...

Барселона пристигна со трета официјална понуда за Кутињо Ливерпул и натаму одолева

Барселона пристигна со трета официјална понуда за Кутињо, Ливерпул и натаму одолева!

пред 6 месеци - Дерби - Фудбал

Како што минуваат деновите од месец август, се појасно и пореално станува дека трансфер сагата наречена „Филипе Кутињо“ ќе...

Ливерпул одби 125 милиони евра за Кутињо

Ливерпул одби 125 милиони евра за Кутињо

пред 6 месеци - Екипа - Фудбал

Ливерпул останува на ставот дека нема намера да го продаде Филипе Кутињо без оглед на огромната офанзива на Барселона, па англискиот премерлигаш попладнево одби уште една мегапонуда на каталонскиот гигант.

Ливерпул по трет пат и  удри корпа на Барселона

Ливерпул по трет пат и “удри корпа” на Барселона!

пред 6 месеци - Се за спорт - Фудбал

Управата на Ливерпул одби трета понуда за Бразилецот Филипе Кутињо на Барселона, овој пат во вредност од 125 милиони евра.

Барса на чекор од Кутињо и Дембеле

Барса на чекор од Кутињо и Дембеле

пред 6 месеци - Весник - Спорт

Англискиот клуб пред некој ден потврди дека Кутињо нема да биде продаден за ниту една парична сума, но неколку часа подоцна...

Барса на чекор од Кутињо и Дембеле

Барса на чекор од Кутињо и Дембеле

пред 6 месеци - Вечер - Спорт

Англискиот клуб пред некој ден потврди дека Кутињо нема да биде продаден за ниту една парична сума, но неколку часа подоцна...

Борусија со најнов осврт за последните контакти меѓу Барселона и Дембеле

Борусија со најнов осврт за последните контакти меѓу Барселона и Дембеле

пред 6 месеци - Дерби - Фудбал

Барселона на претходните два натпревари со Реал Мадрид јасно прикажа дека е недоволно комплетна за почетокот на новата и...

Барса вели готово е Борусија и Ливерпул демантираат

Барса вели готово е, Борусија и Ливерпул демантираат

пред 6 месеци - Екипа - Фудбал

Директорот на Барселона, Пеп Сегура, се обиде да го ублажи незадоволството по убедливиот пораз во двомечот со Реал најавувајќи два мегатрансфери во најскоро време на „Камп ноу“.

Барселона: Во наредните неколку денови пристигнуваат Кутињо и Дембеле

пред 6 месеци - Курир - Фудбал

-Мораме да и помогнеме на екипата во зајакнувањето, а Дембеле и Кутињо ќе дојдат во наредните неколку дена. Разговараме со нив за условите, а многу се блиску до доаѓање.

Барселона Во наредните неколку денови пристигнуваат Кутињо и Дембеле

Барселона: Во наредните неколку денови пристигнуваат Кутињо и Дембеле

пред 6 месеци - Прес 24 - Спорт

Фудбалерот на Борисија Дортмунд, Осман Дембеле и Филип Кутињо од Ливерпул се близу до потпис за Барселона, изјави генералниот менаџер на шпанскиот клуб, Пеп Сегура.

Барселона Во наредните неколку денови пристигнуваат Кутињо и Дембеле

Барселона: Во наредните неколку денови пристигнуваат Кутињо и Дембеле

пред 6 месеци - Вистина - Без катеторија

Фудбалерот на Борисија Дортмунд, Осман Дембеле и Филип Кутињо од Ливерпул се близу до потпис за Барселона, изјави генералниот менаџер на шпанскиот клуб, Пеп Сегура.

Барса ја зголеми понудата за Кутињо на 130 милиони евра од Камп Ноу порачуваат Блиску сме

Барса ја зголеми понудата за Кутињо на 130 милиони евра, од Камп Ноу порачуваат: Блиску сме

пред 6 месеци - 24 фудбал - Фудбал

Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспешни обиди се враќа по Филипе Кутињо со нов предлог, Ливерпул...

Барселона: Во наредните неколку денови пристигнуваат Кутињо и Дембеле

пред 6 месеци - Нетпрес - Спорт

Фудбалерот на Борисија Дортмунд, Осман Дембеле и Филип Кутињо од Ливерпул се близу до потпис за Барселона, изјави генералниот менаџер на шпанскиот клуб, Пеп Сегура.

Времеплов
x