20
Верона беше само лесен спаринг партнер за Наполи

Верона беше само лесен спаринг-партнер за Наполи

пред 6 месеци - Весник - Спорт

Наполи по теркот на Јувентус рутински ја стартуваше новата калчолигашка сезона, триумфирајќи со 1-3 на гостувањето против Верона.

Верона беше само лесен спаринг партнер за Наполи

Верона беше само лесен спаринг-партнер за Наполи

пред 6 месеци - Република - Фудбал

Наполи по теркот на Јувентус рутински ја стартуваше новата калчолигашка сезона, триумфирајќи со 1-3 на гостувањето против Верона.

Верона беше само лесен спаринг партнер за Наполи

Верона беше само лесен спаринг-партнер за Наполи

пред 6 месеци - Екипа - Фудбал

Наполи по теркот на Јувентус рутински ја стартуваше новата калчолигашка сезона, триумфирајќи со 1-3 на гостувањето против Верона.

Времеплов
x