20
Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

пред 8 месеци - Република - Спорт

Тенисерката Серена Вилијамс само неколку недели по породувањето сподели фотографија од својата ќеркичка на „Инстаграм“. „Запознајте ја Алексис Олимпија Оханијан Јуниор!“, напиша таа под фотографијата, со што го објави и името на девојчето.

Серена првпат ја покажа својата ќерка

Серена првпат ја покажа својата ќерка

пред 8 месеци - Sportmedia - Спорт

Две недели по раѓањето, Серена Вилијамс и нејзиниот партнер Алексис Оханијан во средата првпат ја покажаа фотографијата и...

Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

пред 8 месеци - Прес 24 - Забава

Тенисерката Серена Вилијамс само неколку недели по породувањето сподели фотографија од својата ќеркичка на „Инстаграм“. „Запознајте ја Алексис Олимпија Оханијан Јуниор!“, напиша таа под фотографијата, со што го објави и името на девојчето.

Серена Вилијамс ја сподели првата фотка од ќеркичката

Серена Вилијамс ја сподели првата фотка од ќеркичката

пред 8 месеци - Црно бело - Сцена

Серена Вилијамс на Инстаграм сподели фотка заедно со името кое го одбрале за девојчето. Запознајте ја Алексис Олимпија Оханиан Џуниор! Meet Alexis Olympia Ohanian Jr.

Серена Вилијамс ја покажа ќерката  Имавме компликации првите шест дена

Серена Вилијамс ја покажа ќерката: Имавме компликации првите шест дена

пред 8 месеци - Кајгана - Тенис

Тениската ѕвезда Серена Вилијамс утрово објави фотографии и долго видео од новородената ќерка, како и видео за нејзината бременост.

Времеплов
x