20
За Реал и Барселона ова е само  загревање   а ние

За Реал и Барселона ова е само „загревање", а ние...

пред 8 месеци - Sportmedia - Фудбал

Менаџерот на Манчестер Јунајтед вели дека неговито клуб не е меѓу фаворитите за титулата во Лигата на Шампионите... Англиските...

Рашфорд за ривалството со Марсијал  Тоа е проблем на Мурињо

Рашфорд за ривалството со Марсијал: Тоа е проблем на Мурињо

пред 8 месеци - Дерби - Фудбал

Маркус Рашфорд се отвори за неговото пријателско ривалство со соиграчот од Манчестер Јунајтед Антони Марсијал, со кого се борат за место во стартната постава.

Мурињо  Англиските клубови не се на нивото на Реал Мадрид  Барселона и Баерн

Мурињо: Англиските клубови не се на нивото на Реал Мадрид, Барселона и Баерн

пред 8 месеци - Курир - Фудбал

Мурињо не верува дека фудбалерите на Јунајтед, Сити, Ливерпул, Челзи и Тотенхем се способни да се впуштат во борбата за трофејот на Лигата на шампионите оваа сезона.

Мурињо  Англиските клубови не се на нивото на Реал Мадрид  Барселона и Баерн

Мурињо: Англиските клубови не се на нивото на Реал Мадрид, Барселона и Баерн

пред 8 месеци - Прес 24 - Спорт

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо смета дека клубовите од Англија се под нивот на најдобрите, во кои ги стави Реал Мадрид, Барселона и Баерн Минхен.

Мурињо призна  Реал Мадрид  Барселона и Баерн се посупериорни за сите англиски клубови

Мурињо призна: Реал Мадрид, Барселона и Баерн се посупериорни за сите англиски клубови!

пред 8 месеци - Се за спорт - Фудбал

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо смета дека клубовите од Англија се под нивот на најдобрите, во кои ги стави Реал Мадрид, Барселона и Баерн Минхен.

Интервјуто кое на Левандовски му направи голем проблем

Интервјуто кое на Левандовски му направи голем проблем

пред 8 месеци - Off.net.mk - Фудбал

Најдобриот напаѓач во германската Бундеслига Полјакот Роберт Левандовски дал интервју за изданието Der Spiegel кое и тоа како не му се допаднало на Баерн Минхен.

Како се загрева тренерот на Спортинг пред Лига шампиони

Како се загрева тренерот на Спортинг пред Лига шампиони

пред 8 месеци - Off.net.mk - Фудбал

Македонија ќе има претставник во Лигата на шампионите а тоа е Стефан Ристовски кој со Спортинг ќе ја отвори сезоната против Олимпијакос.

Времеплов
x