20
Пешевски ќе  стисне заби

Пешевски ќе „стисне заби“

пред 5 месеци - Македонски Спорт - Ракомет

Пикерот се жали на болка во бутниот мускул, а лекарскиот тим на Металург прави се да биде подготвен за дуелот со Монпеље...

Металург летна за Франција  ФОТО ВЕСТ

Металург летна за Франција (ФОТО-ВЕСТ)

пред 5 месеци - Sportmedia - Ракомет

Вториот македонски претставник во Лигата на шампионите, рано изутрина замина за Монпеље каде во сабота ја отвара новата сезона.

Времеплов
x