20
По тешката борба  Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

По тешката борба: Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

пред 5 месеци - Курир - Сцена

-Запознајте ја Алексис Олимпија Оханијан Јуниор!, напиша таа под фотографијата, со што го објави и името на девојчето. Таа...

Колку се слатки  Серена Вилијамс ја покажа ќеркичката

Колку се слатки: Серена Вилијамс ја покажа ќеркичката

пред 5 месеци - Екипа - Тенис

Американската тенисерка Серена Вилијамс ужива во мајчинството, а одлучи да ја покаже својата слатка ќеркичка на јавноста.

Серена ја покажа својата ќерка   Алексис Олимпија Оханјан Јуниор

Серена ја покажа својата ќерка – Алексис Олимпија Оханјан Јуниор

пред 5 месеци - Локално - Сцена

Како и повеќето ѕвезди и тенисерката Серена Вилијамс ја почитува традицијата да го претстави своето бебе , преку социјалните мрежи.

Серена Вилијамс ја покажа ќерката  Имавме компликации првите шест дена ВИДЕО

Серена Вилијамс ја покажа ќерката: Имавме компликации првите шест дена ВИДЕО

пред 5 месеци - +Инфо - Сцена

Серена (35) откри дека името на бебето е Алексис Олимпија Оханијан Џиниор, како таткото, но и дека морале да останат во болница по раѓањето на ќерката бидејќи имало компликации во првите шест дена.

Серена првпат ја покажа својата ќерка

Серена првпат ја покажа својата ќерка

пред 5 месеци - Sportmedia - Спорт

Две недели по раѓањето, Серена Вилијамс и нејзиниот партнер Алексис Оханијан во средата првпат ја покажаа фотографијата и...

Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

пред 5 месеци - Република - Спорт

Тенисерката Серена Вилијамс само неколку недели по породувањето сподели фотографија од својата ќеркичка на „Инстаграм“. „Запознајте ја Алексис Олимпија Оханијан Јуниор!“, напиша таа под фотографијата, со што го објави и името на девојчето.

Серена Вилијамс ја покажа ќерката  Имавме компликации првите шест дена

Серена Вилијамс ја покажа ќерката: Имавме компликации првите шест дена

пред 5 месеци - Кајгана - Тенис

Тениската ѕвезда Серена Вилијамс утрово објави фотографии и долго видео од новородената ќерка, како и видео за нејзината бременост.

Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

пред 5 месеци - Прес 24 - Забава

Тенисерката Серена Вилијамс само неколку недели по породувањето сподели фотографија од својата ќеркичка на „Инстаграм“. „Запознајте ја Алексис Олимпија Оханијан Јуниор!“, напиша таа под фотографијата, со што го објави и името на девојчето.

Серена Вилијамс ја сподели првата фотка од ќеркичката

Серена Вилијамс ја сподели првата фотка од ќеркичката

пред 5 месеци - Црно бело - Сцена

Серена Вилијамс на Инстаграм сподели фотка заедно со името кое го одбрале за девојчето. Запознајте ја Алексис Олимпија Оханиан Џуниор! Meet Alexis Olympia Ohanian Jr.

Времеплов
x