20
Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол  па направи нешто невообичаено

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол, па направи нешто невообичаено

пред 8 месеци - Весник - Спорт

Кристијано Роналдо на голема врата се врати во првиот тим на Реал Мадрид, а со своето издание против АПОЕЛ само уште еднаш покажа колку е значаен за неговиот тим, особено кога се реализаторските способности во прашање.

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол  па направи нешто невообичаено

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол, па направи нешто невообичаено

пред 8 месеци - Република - Фудбал

Кристијано Роналдо на голема врата се врати во првиот тим на Реал Мадрид, а со своето издание против АПОЕЛ само уште еднаш покажа колку е значаен за неговиот тим, особено кога се реализаторските способности во прашање.

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол  па направи нешто невообичаено при прославата со што ги зачуди сите на  Бернабеу

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол, па направи нешто невообичаено при прославата со што ги зачуди сите на „Бернабеу“

пред 8 месеци - Дерби - Фудбал

Кристијано Роналдо на голема врата се врати во првиот тим на Реал Мадрид, а со своето издание против АПОЕЛ само уште еднаш покажа колку е значаен за неговиот тим, особено кога се реализаторските способности во прашање.

Времеплов
x