20
Рој Кин  Ливерпул нема да освои ниту еден голем трофеј

Рој Кин: Ливерпул нема да освои ниту еден голем трофеј

пред 8 месеци - Курир - Фудбал

Тој се огласи по ремито на „црвените“ со 2:2 вчеравечер против на свој терен со Севиља во 1.коло од елитното натпреварување.

Рој Кин  Ливерпул нема да освои ниту еден голем трофеј

Рој Кин: Ливерпул нема да освои ниту еден голем трофеј

пред 8 месеци - A1on - Фудбал

Легендата на Манчестер Јунајтед, Рој Кин смета дека Ливерпул нема шанси да освои ниту еден голем трофеј, уште помалку да триумфира во Лигата на шампионите.

Времеплов
x