20
Двајца повредени во  сообраќајка во Кавадарци

Двајца повредени во сообраќајка во Кавадарци

пред 6 месеци - Република - Без катеторија

Две лица се повредени во сообраќајка што се случи вечерва на булеварот „Македонија” во Кавадарци, информира Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.

Две лица повредени во сообраќајка во Кавадарци

Две лица повредени во сообраќајка во Кавадарци

пред 6 месеци - Канал 5 - Македонија

- Двајцата повредени при судар на две возила, се префрлени во кавадаречката општа болница, изјави Додевски. Увид на местото на настанот врши увидна екипа од Полициска станица од општа надлежност Кавадарци.

Две лица повредени во сообраќајка во Кавадарци

Две лица повредени во сообраќајка во Кавадарци

пред 6 месеци - 24 вести - Македонија

Две лица се повредени во сообраќајка што се случи вечерва на булеварот „Македонија" во Кавадарци, информира Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.

Тешка сообраќајка во Кавадарци   повредени две лица

Тешка сообраќајка во Кавадарци - повредени две лица

пред 6 месеци - Сител - Македонија

Две лица се повредени во сообраќајка што се случи вечерва на булеварот „Македонија” во Кавадарци, информира Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.

Сообраќајка во Кавадарци  две лица повредени

Сообраќајка во Кавадарци, две лица повредени

пред 6 месеци - +Инфо - Македонија

Две лица се повредени во сообраќајка што се случи вечерва на булеварот „Македонија" во Кавадарци, информира Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.

Две лица повредени во сообраќајка во Кавадарци

Две лица повредени во сообраќајка во Кавадарци

пред 6 месеци - A1on - Македонија

Две лица се повредени во сообраќајка што се случи вечерва на булеварот „Македонија” во Кавадарци, информира Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.

Времеплов
x