20

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

пред 4 месеци - ТВ Нова - Хроника

Синоќа околу 19:00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

пред 4 месеци - MK News - Хроника

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

пред 4 месеци - Курир - Хроника

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото биле забележани видливи повреди во вид на модринки и црвенило во пределот на подбрадокот и вратот.

Грк пронајден мртов во своето возило

Грк пронајден мртов во своето возило

пред 4 месеци - Република - Без катеторија

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот  обвинителот веднаш побара обдукција

Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот, обвинителот веднаш побара обдукција

пред 4 месеци - MK News - Хроника

Синоќа околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Грк пронајден мртов синоќа во Прилеп

Грк пронајден мртов синоќа во Прилеп

пред 4 месеци - Курир - Хроника

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт без знаци на насилство. Увид на местото на настанот бил извршен од страна на Јавен обвинител и увидна екипа од полициската станица Прилеп.

Грк пронајден мртов во Прилеп

Грк пронајден мртов во Прилеп

пред 4 месеци - Прес 24 - Хроника

Десетина минути пред полноќ во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат 49-годишниот В.

Кичевец најден мртов со модринки на вратот

Кичевец најден мртов со модринки на вратот

пред 4 месеци - +Инфо - Македонија

Синоќа околу 19 часот во Кичево на улицата 11 Октомври било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Прилеп: Грк пронајден мртов

пред 4 месеци - ТВ Нова - Хроника

На 11.10.2017 година околу 23:50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

пред 4 месеци - +Инфо - Македонија

На паркинг простор во населбата Точила во Прилеп, во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште синоќа бил пронајден починат В.

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

пред 4 месеци - Сител - Македонија

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Трагедија  Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот  обвинителот веднаш побара обдукција

Трагедија: Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот, обвинителот веднаш побара обдукција

пред 4 месеци - Сител - Македонија

Синоќа околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Хорор во Македонија  Мртов маж најден на улица цел во модринки

Хорор во Македонија: Мртов маж најден на улица цел во модринки

пред 4 месеци - Прес 24 - Хроника

Трагедија ја потресе Македонија, синоќа во 19 часот во Кичево на улицата „11 Октомври“ бил пронајден починат 42-годишниот И.

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

пред 4 месеци - Кајгана - Хроника

Од полицијата велат дека во Прилеп вчера во 23.50 било пријавено дека на паркинг-простор во населбата Точила во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки на предното седиште бил пронајден починат В.

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

пред 4 месеци - Локално - Хроника

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

пред 4 месеци - Кајгана - Хроника

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

пред 4 месеци - Локално - Хроника

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Трагедија на македонските патишта

Трагедија на македонските патишта

пред 4 месеци - Сител - Македонија

Во текот на вчерашниот ден во 10 часот и 50 минути, на регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20-ти км-Неготино, пронајден е излетан надвор од патот 59-годишниот Т.

Страшна несреќа во Македонија  Починал на лице место  го нашле утредента

Страшна несреќа во Македонија: Починал на лице место, го нашле утредента

пред 4 месеци - Прес 24 - Хроника

Во текот на вчерашниот ден во 10 часот и 50 минути, на регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20-ти км-Неготино, пронајден е излетан надвор од патот 59-годишниот Т.

Тешка сообраќајка кај регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20-ти км-Неготино

пред 4 месеци - ТВ Нова - Хроника

На 10.10.2017 година околу 10,50 часот на регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20-ти км-Неготино, пронајден е излетан надвор од патот Т.

Мртов радовишанец пронајден во автомобил кај Неготино

Мртов радовишанец пронајден во автомобил кај Неготино

пред 4 месеци - Канал 77 - Хроника

Вчера претпладне на регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20-ти км-Неготино, пронајден е излетан надвор од патот педесет и петгодишниот  Т.

Радовишанец загинал по излетување со возило кај Неготино  го нашле утредента

Радовишанец загинал по излетување со возило кај Неготино, го нашле утредента

пред 4 месеци - Либертас - Македонија

Вчера околу 10,50 часот на регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20-ти км-Неготино, пронајден е излетан надвор од патот Т.

Времеплов
x