20
Мурињо добива награда од Манчестер Јунајтед

Мурињо добива награда од Манчестер Јунајтед

пред 5 месеци - Sportmedia - Фудбал

Челниците на „црвените ѓаволи“ се подготвени да потпишат нов петгодишен договор со португалскиот стратег Раководството на...

Мата не сака во Кина

Мата не сака во Кина

пред 5 месеци - Весник - Спорт

Одличниот играч за врска планира да потпише нов едногодишен договор со "црвените ѓаволи", кој ќе му гарантира неделна плата од 165.

Мата не сака во Кина

Мата не сака во Кина

пред 5 месеци - Вечер - Спорт

Одличниот играч за врска планира да потпише нов едногодишен договор со "црвените ѓаволи", кој ќе му гарантира неделна плата од 165.

Јунајтед ќе му понуди на Мурињо нов петгодишен договор

Јунајтед ќе му понуди на Мурињо нов петгодишен договор

пред 5 месеци - Курир - Фудбал

Во Манчестер се задоволни од работата на Португалецот кој успеа да го стабилизира клубот и поради тоа сакаат да го обезбедат Мурињо на подолг рок.

Јунајтед ќе му понуди на Мурињо нов петгодишен договор

Јунајтед ќе му понуди на Мурињо нов петгодишен договор

пред 5 месеци - +Инфо - Спорт

Раководството на Манчестер Јунајтед подготвува нов петгодишен договор за менаџерот Жозе Мурињо, објавија англиските медиуми.

Јунајтед ќе му понуди на Мурињо нов петгодишен договор

Јунајтед ќе му понуди на Мурињо нов петгодишен договор

пред 5 месеци - A1on - Фудбал

Раководството на Манчестер Јунајтед подготвува нов петгодишен договор за менаџерот Жозе Мурињо, објавија англиските медиуми.

Јунајтед го наградува  Специјалниот   Нов договор од 65 милиони фунти за Мурињо

Јунајтед го наградува „Специјалниот“: Нов договор од 65 милиони фунти за Мурињо

пред 5 месеци - Екипа - Фудбал

Манчестер јунајтед ќе му понуди нов, петгодишен договор на Жозе Мурињо вреден 65 милиони фунти. Моменталната плата од актуелниот...

Јунајтед ќе му понуди на Мурињо нов петгодишен договор

Јунајтед ќе му понуди на Мурињо нов петгодишен договор

пред 5 месеци - Локално - Спорт

Раководството на Манчестер Јунајтед подготвува нов петгодишен договор за менаџерот Жозе Мурињо, објавија англиските медиуми.

Времеплов
x