20
Селекторот на Венецуела за скандалот во Парагвај Во хотелот пристигнаа убави жени и потоа

Селекторот на Венецуела за скандалот во Парагвај: Во хотелот пристигнаа убави жени, и потоа…

пред 5 месеци - Република - Фудбал

Пред мечот, во хотелот каде што биле сместени гостинските играчи дожле неколку убави жени, но ни тие не успеале да ги деконцентрираат противниците Парагвај е еден од најголемите губитници во квалификациите за пласман на СП 2018 гоодина.

Селекторот на Венецуела за скандалот во Парагвај Во хотелот пристигнаа убави жени и потоа

Селекторот на Венецуела за скандалот во Парагвај: Во хотелот пристигнаа убави жени, и потоа…

пред 5 месеци - Весник - Спорт

Пред мечот, во хотелот каде што биле сместени гостинските играчи дожле неколку убави жени, но ни тие не успеале да ги деконцентрираат противниците Парагвај е еден од најголемите губитници во квалификациите за пласман на СП 2018 гоодина.

Им праќале жени во хотелот ама џабе останаа без СП

Им праќале жени во хотелот ама џабе, останаа без СП

пред 5 месеци - Sportmedia - Фудбал

Пред мечот, во хотелот каде што биле сместени гостинските играчи дожле неколку убави жени, но ни тие не успеале да ги деконцентрираат противниците Парагвај е еден од најголемите губитници во квалификациите за пласман на СП 2018 гоодина.

Парагвај на Венецуелците во хотел им праќале жени во обид да изборат СП

Парагвај на Венецуелците во хотел им праќале жени, во обид да изборат СП

пред 5 месеци - Локално - Спорт

Парагвајците се најголемите губитници во јужноамериканските квалификации за СП во 2018 година. Имено, во последното коло тие мораа да ја победат отпишаната Венецуела за да би биле во комбинација, но загубија и тоа со гол во 84.

Селекторот на Венецуела открива Парагвај сакаше да не подмити со девојки во хотелот беа убави но тоа се стари финти

Селекторот на Венецуела открива: Парагвај сакаше да не подмити со девојки во хотелот, беа убави, но тоа се стари финти!

пред 5 месеци - 24 фудбал - Фудбал

Селекторот на Венецуела открива еден чуден детал за тоа како Парагвај сакал да стигне до победа над нив во синоќешната клучна средба за пласман на Мундијалот.

Селеторот на Венецуела откри дека Парагвајците се обиделе да ги поткупат на необичен начин Имавме опасни посети во хотелот

Селеторот на Венецуела откри дека Парагвајците се обиделе да ги „поткупат“ на необичен начин: Имавме опасни посети во хотелот

пред 5 месеци - Дерби - Фудбал

Парагвај влезе со сериозни шанси за бараж местото на Светското првенство во последните 20 минути од квалификациските натпревари...

Времеплов
x