20
ПРОСТЕТЕ МУ НЕ ЗНАЕ ШТО ЗБОРУВА Коце Трајановски го прегази Шилегов кој почна да провоцира и избега

ПРОСТЕТЕ МУ, НЕ ЗНАЕ ШТО ЗБОРУВА: Коце Трајановски го „прегази“ Шилегов, кој почна да провоцира и избега!

пред 5 месеци - Infomax - Македонија

Кандидатот на СДСМ за градоначалник на Град Скопје, Петре Шилегов денеска избега од потпишувањето на „Платформата за чист воздух“, откако неговиот обид за провокација не успеа, па Шилегов соочен со аргументи го напушти настанот.

Трајановски за нервозниот испад на Шилегов Не знае што зборува

Трајановски за нервозниот испад на Шилегов: Не знае што зборува

пред 5 месеци - Весник - Македонија

Иако Шилегов е познат по арогантниот однос, не смее да заборави дека денес тој не е само портпарол на СДСМ, тој е и кандидат за градоначалник на главниот град.

Трајановски за нервозниот испад на Шилегов Не знае што зборува

Трајановски за нервозниот испад на Шилегов: Не знае што зборува

пред 5 месеци - Република - Скопје

Иако Шилегов е познат по арогантниот однос, не смее да заборави дека денес тој не е само портпарол на СДСМ, тој е и кандидат за градоначалник на главниот град.

Трајановски Предвидувам проекти со кои ќе влијаеме на состојбата на воздухот  паркови и зеленило електрични автобуси

Трајановски: Предвидувам проекти со кои ќе влијаеме на состојбата на воздухот - паркови и зеленило, електрични автобуси…

пред 5 месеци - Скопје Инфо - Скопје

Денеска ја потпишав изјавата со која се обврзувам за заштита на воздухот во Скопје, на барање на поголем број на здруженија.

Кандидатите за градоначалник на Скопје се обврзаа да обезбедат услови за заштита на воздухот во Скопје

Кандидатите за градоначалник на Скопје се обврзаа да обезбедат услови за заштита на воздухот во Скопје

пред 5 месеци - Весник - Македонија

Денеска ја потпишав изјавата со која се обврзувам за заштита на воздухот во Скопје, на барање на поголем број на здруженија.

Нервозата на СДСМ пред пораз ескалира Шилегов и Политико на терен после дознавањето на бројките од последните реални анкети

Нервозата на СДСМ пред пораз ескалира: Шилегов и Политико на терен после дознавањето на бројките од последните реални анкети

пред 5 месеци - Курир - Македонија

Откако увидоа дека им претстои пораз на локалните избори, партијата на Заев ги активираше своите гласноговорници да превземат нешто.

Кандидатите за градоначалник на Скопје се обврзаа да обезбедат услови за заштита на воздухот во Скопје

Кандидатите за градоначалник на Скопје се обврзаа да обезбедат услови за заштита на воздухот во Скопје

пред 5 месеци - Република - Скопје

Денеска ја потпишав изјавата со која се обврзувам за заштита на воздухот во Скопје, на барање на поголем број на здруженија.

Трајановски Предвидувам многу проекти со кои директно ќе влијаеме на состојбата на воздухот

Трајановски: Предвидувам многу проекти со кои директно ќе влијаеме на состојбата на воздухот

пред 5 месеци - Курир - Македонија

-Во мојата програма предвидувам многу проекти со кои директно ќе влијаеме на состојбата на воздухот, како што се ново паркови...

Шилегов се обиде да испровоцира, но соочен со факти избега.

пред 5 месеци - Денешен - Македонија

Кандидатот на СДСМ за градоначалник на Град Скопје, Петре Шилегов денеска избега од потпишувањето на „Платформата за чист воздух“, откако неговиот обид за провокација не успеа, па Шилегов соочен со аргументи го напушти настанот.

Шилегов провоцираше па избега од дебата за екологијата во Скопје кога се соочи со аргументите на Трајановски

Шилегов провоцираше па избега од дебата за екологијата во Скопје кога се соочи со аргументите на Трајановски

пред 5 месеци - Вистина - Без катеторија

Кандидатот на СДСМ за градоначалник на Град Скопје, Петре Шилегов денеска избега од потпишувањето на „Платформата за чист воздух“, откако неговиот обид за провокација не успеа, па Шилегов соочен со аргументи го напушти настанот.

Шилегов се обиде да испровоцира но соочен со факти избега

Шилегов се обиде да испровоцира, но соочен со факти избега!

пред 5 месеци - Курир - Македонија

-Шилегов не знае што зборува, и нема да му замериме затоа што не ја знае оваа проблематика. Со голи пароли ситѕе знаеме, овде нема пароли, овде нема полтиика, туку има работа.

Македонија ќе биде зелена ќе возиме велосипеди а загадениот воздух ќе стане минато ветуваат политичарите

Македонија ќе биде зелена, ќе возиме велосипеди, а загадениот воздух ќе стане минато, ветуваат политичарите

пред 5 месеци - Факултети - Живот

Да се надомести заленилото во Скопје Гасификацијата на Битола ќе го реши проблемот

ШИЛЕГОВ ЗАБОРАВИЛ НА ВЛАДЕЕЊТО НА СДС Шилегов нуди чист воздух а СДСМ владееше без закон за индустриско загадување

ШИЛЕГОВ ЗАБОРАВИЛ НА ВЛАДЕЕЊТО НА СДС: Шилегов нуди чист воздух а СДСМ владееше без закон за индустриско загадување!

пред 5 месеци - Infomax - Македонија

Еден од главните адути на Петре Шилегов кандидатот на СДСМ за градоначалник на Скопје, сакајќи да ја освои титулата „градски...

Шилегов нуди чист воздух а СДСМ владееше без закон за индустриско загадување

пред 5 месеци - Денешен - Македонија

Еден од главните адути на Петре Шилегов кандидатот на СДСМ за градоначалник на Скопје, сакајќи да ја освои титулата „градски...

Колариќ Шилегов ги лаже скопјани ветува проекти кои веќе се реализирани

Колариќ: Шилегов ги лаже скопјани, ветува проекти кои веќе се реализирани

пред 5 месеци - Курир - Македонија

-Шилегов во недостаток на идеи и капацитет ги копира проектите на ВМРО-ДПМНЕ и ветува работи кои се веќе реализирани. Шилегов...

Колариќ Шилегов ги лаже скопјани ветува проекти кои веќе се реализирани

Колариќ: Шилегов ги лаже скопјани, ветува проекти кои веќе се реализирани

пред 5 месеци - Вистина - Без катеторија

Патологијата во СДС и е веќе позната на јавноста, лагите и манипулациите и ветувањата на ветер и магла ги срозија граѓаните и ја носат државата кон една огромна бездна.

Колариќ Шилегов во недостаток на идеи и капацитет ги копира проектите на ВМРО ДПМНЕ

Колариќ: Шилегов во недостаток на идеи и капацитет ги копира проектите на ВМРО-ДПМНЕ

пред 5 месеци - A1on - Македонија

„Патологијата во СДС и е веќе позната на јавноста, лагите и манипулациите и ветувањата на ветер и магла ги срозија граѓаните и ја носат државата кон една огромна бездна.

Коце Трајановски Продажбата на Топлификација е еден од директните причинители за загадувањето на Скопје

Коце Трајановски: Продажбата на Топлификација е еден од директните причинители за загадувањето на Скопје

пред 5 месеци - Прес 24 - Колумни

Предизборни интервјуа на кандидатите за градоначалници. Во предизборниот период Прес24 побара интервјуа со најголем дел од канидатите за градоначалници во скопските општини,  но и од останатите градови.

Коце Трајановски Продажбата на Топлификација е еден од директините причинители за загадувањето на Скопје

Коце Трајановски: Продажбата на Топлификација е еден од директините причинители за загадувањето на Скопје

пред 5 месеци - Прес 24 - Колумни

Предизборни интервјуа на кандидатите за градоначалници. Во предизборниот период Прес24 побара интервјуа со најголем дел од канидатите за градоначалници во скопските општини,  но и од останатите градови.

Времеплов
x