20
Протест пред Делегацијата на ЕУ и претседателската резиденција

Протест пред Делегацијата на ЕУ и претседателската резиденција

пред 5 месеци - Весник - Македонија

Дваесетина членови на здружението на граѓани „Преродба", Семакедонскиот национален совет „Македониум", МПЗ „Тврдокорни",...

Иванов не ги прими патриотските здруженија  тие го прогласија за кукавица

Иванов не ги прими патриотските здруженија, тие го прогласија за кукавица

пред 5 месеци - +Инфо - Македонија

Здружението на граѓани „Преродба“, Семакедонскиот национален совет „Македониум“, МПЗ „Тврдокорни“, Движењето за цивилизациски...

Протестен марш   Иванов да му го одземе мандатот на Заев

Протестен марш – Иванов да му го одземе мандатот на Заев

пред 5 месеци - Канал 5 - Македонија

Од претседателот Иванов бараат да го одземе мандатот на премиерот Заев. Игор Стефановски е пред вила Водно.

Протести на  Тврдокорни

Протести на „Тврдокорни“

пред 5 месеци - 24 вести - Без катеторија

Здружение „Тврдокорни“ на протести. Бараат одземање на мандатот на премиерот Зоран Заев. Според нив - СДСМ не се придржува до дадените гаранции и работи против македонските национални и државни интереси.

Иванов не ги прими демонстрантите кои бараат одземање на мандатот на Заев

Иванов не ги прими демонстрантите кои бараат одземање на мандатот на Заев

пред 5 месеци - еМАГАЗИН - Македонија

Група македонски здуженија денеска организираа протестен марш со барање претседателот Ѓорге Иванов да му го одземе мандатот на премиерот Зоран Заев, меѓутоа тие не беа примени во вилата Водно, пренесува А1Он.

Протест пред Делегацијата на ЕУ и претседателската резиденција

Протест пред Делегацијата на ЕУ и претседателската резиденција

пред 5 месеци - Вечер - Македонија

Дваесетина членови на здружението на граѓани „Преродба", Семакедонскиот национален совет „Македониум", МПЗ „Тврдокорни",...

Иванов не ги прими демонстрантите кои бараат одземање на имунитетот на Заев

Иванов не ги прими демонстрантите кои бараат одземање на имунитетот на Заев

пред 5 месеци - A1on - Македонија

Група македонски здуженија денеска организираа протестен марш со барање претседателот Иванов да му го одземе мандатот на премиерот Зоран Заев, меѓутоа тие не беа примени во вилата Водно.

Иванов не ги прими демонстрантите кои бараат одземање на мандатот на Заев

Иванов не ги прими демонстрантите кои бараат одземање на мандатот на Заев

пред 5 месеци - Локално - Македонија

Група македонски здруженија денеска организираа протестен марш со барање претседателот Иванов да му го одземе мандатот на премиерот Зоран Заев, меѓутоа тие не беа примени во вилата Водно, информира а1он.

Тврдокорен Мапет шоу   Како течеше протестот пред резиденцијата на Иванов

Тврдокорен Мапет шоу – Како течеше протестот пред резиденцијата на Иванов

пред 5 месеци - Либертас - Македонија

Бидејќи се жалат на медиумски мрак Либертас одличи да пренесе дел од протестот и маршот на Тврдокорни: Во кратко се случи следното: 1.

 Тврдокорните  пак на улица  Ќе бараат Иванов да му го одземе мандатот на Заев

„Тврдокорните“ пак на улица: Ќе бараат Иванов да му го одземе мандатот на Заев

пред 5 месеци - еМАГАЗИН - Македонија

Здружението „Тврдокорни“ повикува на протест денеска пред вилата на Претседателот на Република Македонија. Тие меѓудругото на протестот ќе побараат претседателот Ѓорге Иванов да му го одзеде мандатот на премиерот Зоран Заев.

Тврдокорните со нови протести: “Заев работи против македонските национални интереси„

пред 5 месеци - Денешен - Македонија

„Тврдокорните“ за денес најавија протестен марш на кој последна дестинација е Вилата на Водно каде е сместен претседателот на државата.

Тврдокорните ќе протестираат кај Иванов  ќе бараат да му го одземел мандатот на Заев

Тврдокорните ќе протестираат кај Иванов, ќе бараат да му го одземел мандатот на Заев

пред 5 месеци - Либертас - Македонија

Група на здруженија денеска организираат протест за одземање на мандатот од Зоран Заев од страна на претседателот Иванов,...

 Тврдокорни  на протест пред вилата на Иванов ќе бараат да му се одземе мандатот на Заев

„Тврдокорни“ на протест пред вилата на Иванов ќе бараат да му се одземе мандатот на Заев

пред 5 месеци - Локално - Македонија

Иницијативата „Тврдокорни“ денеска повика на сенароден протест пред вилата на претседателот на државата, Ѓорге Иванов, со...

Протестен марш за одземање на мандатот на Заев

Протестен марш за одземање на мандатот на Заев

пред 5 месеци - Весник - Македонија

Група на здруженија утре организираат протест за одземање на мандатот од Зоран Заев од страна на претседателот Иванов, поради,...

Протестен марш за одземање на мандатот на Заев

Протестен марш за одземање на мандатот на Заев

пред 5 месеци - Вечер - Македонија

Група на здруженија утре организираат протест за одземање на мандатот од Зоран Заев од страна на претседателот Иванов, поради,...

Протестен марш за одземање на мандатот од Зоран Заев

Протестен марш за одземање на мандатот од Зоран Заев

пред 5 месеци - A1on - Македонија

Група на здруженија утре организираат протест за одземање на мандатот од Зоран Заев од страна на претседателот Иванов, поради,...

Протестен марш за одземање на мандатот од Зоран Заев

Протестен марш за одземање на мандатот од Зоран Заев

пред 5 месеци - Локално - Македонија

Група на здруженија утре организираат протест за одземање на мандатот од Зоран Заев од страна на претседателот Иванов, поради,...

Времеплов
x