20
Совршен контраст  Неколку начини на кои можете да носите здолниште и џемпер во текот на оваа есен

Совршен контраст: Неколку начини на кои можете да носите здолниште и џемпер во текот на оваа есен

пред 5 месеци - Кафе пауза - Мода

Есента е време кога секоја жена сака да ѝ биде топло, а истовремено да изгледа и модерно. Токму овој ефект се добива со комбинирање на слатки здолништа и меко плетиво.

Сѐ за 60 евра  Иванка Трамп во дамска комбинација од Zara

Сѐ за 60 евра: Иванка Трамп во дамска комбинација од Zara

пред 5 месеци - Црно бело - Мода

Иако може да си дозволи скапи дизајнерски креации, ќерката на американскиот претседател се облече во гардероба која не чини многу, а ја носат девојките ширум светот.

Есенски тренд  Комбинации со кратки џемперчиња

Есенски тренд: Комбинации со кратки џемперчиња

пред 5 месеци - Црно бело - Мода

Почна сезоната на топли џемпери, но кога времето е променливо и температурите варираат, тие можат да бидат меч со две острици.

Времеплов
x